אתרי קניות בארץ ובחול

כל מה שצריך לדעת על קניות בחול

כל הורה יודע שהדמיון של הילד הוא בלתי מוגבל. מ סוסי פוני לדובני פנדה, אשר אתה קורא, הם יכולים לחלום עליהם. ובנקודה מסוימת הם בטח ביקשו את זה. אני זוכר שהייתי ילד ורציתי שיהיה לי קוף כל כך רע. רציתי לקרוא לו סם. כן, סם, קוף. למרבה הצער, המשפחה שלי החליטה לגור בעיר, לא בג'ונגל, אז הגבלתי את האפשרויות עבור חיות מחמד. החברים של FurReal Cuddle Chimp יהיה פתרון אידיאלי לבעיה אחרת שאינה ניתנת לפתרון. בעקבות חלופה, כמו קו הידידים של פוריל, תציל את הורי כמה "אבל למה לא?" ואפילו יותר עצוב, "בבקשה". אוסף זה של צעצועי ילדים לילדים יכול לעשות את זה רק בשבילך. שלא לדבר על הגשמת דמיון פראי של ילד.

קו הידידים של פוריל כולל גורים, גורים מגזעים שונים, סוסי פוני, שימפנזים, דובים, ארנבות, חזירונים, ברווזים ואפילו חזירים. לכל חיה יש אופי מיוחד משלה והיא מחקה את הקולות והתנועות של עמיתו האמיתי. חלק מהחברים של FurReal מחולקים לקטגוריות שונות. יש תינוקות, תה, פרנזיס ו snuggimals. יש גם מודלים עצמאיים, כגון קוקי שלי שובב Pup, מתגלגל שלי Rollover Pup או GoGo שלי Walkin & # 39; Pup. רוב החברים האלה רובוטית יש גם אביזרים ייחודיים. לדוגמה, לתינוקות יש בקבוקי תינוקות ואוסף תה גביע יש נושאות התינוק מסוגנן. אביזרים נוספים כוללים ניקוי מברשות וכלי האכלה. קו Frenzies מכיל את כל קבוצת משחקים. יש פארק שעשועים מוגדר שבו Barky McSpotty יכול לרכוב על רכבת הרים או להחליק. יש גם קבוצה של סקוט ו Scurry סיטי צעצועים, שבו ארנבת Tizzy היא תנועה לנוע ברחבי העיר, להזיז את כל מה שעומד בדרכה.

זוהי מתנה מושלמת לילדים פעילים פיזית ונפשית. הם בהחלט יהיה ליהנות ריאליזם ומגוון המוצעים על ידי FurReal חברים. אוסף FurReal Friends מומלץ לילדים בגילאי 4 שנים ומעלה. FurReal Frenzies קובע יש חלקים קטנים מאוד שעשויים להוות סכנה חונק, אז זכור אם יש לך ילדים קטנים מאוד. כל הצעצועים מופעלים באמצעות סוללות, והסוללות הנדרשות כלולות. אתה יכול למצוא צעצועים FurReal חברים בכל צעצועים R & # 39, אותנו, Walmart באינטרנט ב Amazon.com. הם חג נפלא או מציג כל יום.