אתרי קניות בארץ ובחול

כל מה שצריך לדעת על קניות בחול

פעמיים צדדית, נירוסטה, ואקום כוסות אטום להבטיח כי המשקאות שלך יישאר קר או חם, יותר מכל כוס אחרים זמינים בשוק. יטי השלילי היחיד היה המחיר של המוצרים שלהם. עכשיו Rtic ו Ozark שביל הצטרפו למשחק והם נותנים את Yeti סיכוי לכסף האמיתי שלהם. אנו משלבים את הכל ביחד, כך שתוכל לדלג על סרטונים ארוכים מ- YouTube ולשלם יותר מדי כסף, ולחסוך כסף.

בנייה

יטי, Rtic ו Ozark שביל ספלים הם בעצם כוסות זהה על פי סטנדרטים הייצור. קיר כפול, נירוסטה, בידוד ואקום וכיסויי פלסטיק עם טבעת גומי. לדברי יטי ו Rtic, הם עשויים נירוסטה 18/8. אנחנו לא יכולים למצוא שום מידע על נירוסטה בשימוש עם Ozark כוסית. ניסינו למצוא את המשקל המשוער של כל כוס, אבל זה היה שונה במקומות שונים. המסקנה היחידה שיכולנו לעשות היא כי שסתומים Rtic הם מעט קל יותר.

עיצוב

Yeti, Rtic ו Ozark שביל צילינדרים להיראות זהה, אם כי הגדלים שלהם להשתנות מעט. הם לא יכולים להבדיל ממרחק. לכל מותג יש את הלוגו שלו בולט בצד הספל, קרוב לתחתית, וגם על כיסוי פלסטיק. Rtic יש קצת שונה וטוב יותר להסתכל. פתח גדול יותר עבור משקאות על דש Rtic מאפשר הכנסת קש. Rtic גם מוכרת מכסה הוכחה סתימה כי נסגר בבור השתייה עבור $ 5.99. יש לציין כי המכסים ניתנים להחלפה בין שלושת המותגים.

חשבון

החלק שכולנו דואגים לו, כסף. הנה החלוקה מ Yeticoolers.com, Rticcoolers.com ו Walmart.com (Ozark שביל):

יטי: 20 עוז. 29.99 USD / 30% 39.99 USD

Rtic: 20 גרם 14.99 USD / 30 אונקיות 19.99 דולר

אוזרק: 20 עוז 7.74 USD / 30% 9.74 דולר

הפרודוקטיביות

הנה כמה קטעי וידאו טובים, אבל אם אתה לא רוצה לראות אותם, אני יחסוך לך זמן. הספלים פועלים באופן זהה. נראה כי אין הבדל האפקטיביות של כוסות ביחס למחיר שלהם.

יישום

קשה לומר שאתה צריך להוציא כסף על Yeti כאשר שביל Ozark עובד גם כן. החיסרון היחיד שאנחנו יכולים לומר על שביל Ozark יכול להיות קצת קשה למצוא במחסן המקומי וול מארט.

כמה טיפים על שימוש באחד הספלים האלה. אם אתם מתכוונים להשתמש בכוס, מניחים אותה במקרר לפני מילוי. גם לנסות לקרר את הנוזל לפני לשפוך אותו על הקרח. אתה תהיה מופתע כמה זמן הקרח שלך תימשך. ללא קשר למותג שלך, לצאת וליהנות ממנו.