אתרי קניות בארץ ובחול

כל מה שצריך לדעת על קניות בחול

בטח שמעתם שטולום היא מקום מצוין להשקיע בו. זה בהחלט נכון. משהו שעשוי להיות מעט פחות ידוע הוא העובדה כי ישנם גורמים מסוימים שיכולים לשנות את רכישת נכס טוב להשקעה גדולה. רבים מן התכונות המוצעות על ידי Aldea Zama, פרוייקט פיתוח קרקעות בלעדי בטולום, להראות את הנקודה הזו.

פונקציות החיפוש כוללות:

מיקום – להיות קרוב לחוף, מרכז העיר, מתחמי נופש ומרכזי קניות, החיים הופכים נוחים ונוחים. Aldea Zama נמצא במרחק הליכה מהחוף – למעשה, זוהי הדרך היחידה ממרכז העיר לחוף הקיים כיום. בדרך לחוף יש אתר נופש עם מגרש גולף וטיילת קניות אקסקלוסיבית. מרכז העיר נמצא במרחק הליכה קצר ממסעדות מקומיות, חנויות מלאכה, בנקים וחנויות רב-מחלקות כגון Walmart.

מתקנים באתר – חשוב גם כי יש מתקנים ישירות בקהילה. חלקים מסוימים נמכרים בנפרד ואין כל ערובה שיהיו מתקנים בסביבה הקרובה. אלדיה זאמה היא קהילה מתוכננת שתכסה את האזור המסחרי עם בתי קפה, מסעדות וחנויות שונות. זוהי תוספת למתקנים הממוקמים במרכז העיר.

תשתית – איך יהיו הכבישים במקום שבו אתה קונה? איך הם עכשיו? קנייה, בכל מקום שבו יש רק גישה לדרכי עפר או ללא כבישים, יכול לחסוך כסף, אבל משאיר תלות גדולה על כמה מהר הושלמה תשתית הכביש, תקציבים ממשלתיים, השקעות אחרות, וכו 'אלדה זאדה היקר כבר נמצאים במקום . חיווט ניקוז מותקנים גם תחת כבישים עבור הערעור חזותית. אין מה לחכות.

הכנה לטיסה – הנכונות של המפלגה לבנות קשורה קשר הדוק. בדיוק כפי שאתה צריך להעריך כמה אתה יכול לשמור על פיתוח הכביש בעתיד, אתה גם צריך להעריך את העלות ואת זמן ההכנה אם זה יותר "גלם". גורלה של אלדיה זאמי מוכן לבנייה. גם החיבורים מוכנים.

אווירה קהילתית – אפשר לחשוב כי זה אבסורד לקחת בחשבון את האווירה הקהילתית ברכישות רבות, אבל העובדה כי הקהילה יכולה לפתח עושה את זה הרבה יותר חשוב לשקול את הגורם הזה. Aldea Zama יש אווירה חזותית מוגדרת (כפרי, עכשווי), שואפת למשוך תיירים בינלאומיים לאזור הקניות שלו יש תקנות ואמצעים כדי להבטיח את הקהילה כולה ישמור על אווירה נעימה נעימה.

יש הרבה אפשרויות טובות על Tulum בטולום; יש קומץ של גדולים. שקול את הגורמים האלה כדי לראות היכן אתה מחפש.

TOPMexicoRealEstate.com; הרשת המובילה של אנשי מקצוע במקסיקו בחיפוש ורכישה של רכוש מקסיקני בבטחה