אתרי קניות בארץ ובחול

כל מה שצריך לדעת על קניות בחול

האינטרנט הוא מרכיב חיוני של חיי היומיום שלנו. אנו מקבלים מידע על הזדמנויות עסקיות חדשות לעתים קרובות יותר ויותר. אחת האפשרויות האלה היא ג'יני שלי. במאמר זה, נחקור אם הזדמנות זו היא תרמית או לא.

לפני שנוכל לתת את פסק הדין שלנו, אנחנו צריכים להיות מוכרים מה ג 'יני קניות שלי באמת. המוצר שהם שמו על השוק הוא יישום, יישום מקוון חינם משווה מחירים בשבילך. זה יישום חינם מאפשר לצרכנים למצוא הצעות בלמעלה מ 200,000 חנויות, מפרקים יצרני מוצרים, כמו גם מעל 1,000,000 קופונים ומבצעים מיוחדים.

ברגע שלי Genie קניות מותקן, מציאת מציעה פנטסטי יהיה קל כמו לגלות את האינטרנט. כל חיפוש הופך את Genie, מה שגורם לעומס יתר עצום באינטרנט, שנמצא בדרך כלל במהלך החיפוש. קניות ג'יני מציעה לצרכנים סיכום של המחירים הטובים ביותר מ ספקים מקוונים גדולים, מנועי קניות, מכירות פומביות ומבצעים בחינם, כולל אמזון, eBay, Walmart, מוצרי Google, Bizrate, Shopping.com ואת מצלמת הקניות מיליון Askth.

התאגיד האחראי על ה- My Shopping Genie הוא MyNet Universe, חברה פרטית שנוסדה על ידי סם מנדז, דייוויד פריד, אד מוטו, סטיב & O;, בריאן וקית 'סמית' בשנת 2008. היוצר של התוכנה שלי קניות Genie הוא רנדי Blade.

נקודה חשובה נוספת היא להבין את המודל העסקי שלי קניות Genie. המודל העסקי מכונה שיווק רשתי, המכונה גם שיווק רב ברמת. מספר קטן של אנשים אינם מבינים את המודל הזה, ולכן הם ספקנים.

במאמר זה, נסתכל על אתרי MSG שונים ולראות אם כל אחד מהם עשוי להיות תרמית.

המודל העסקי שלי קניות ג'יני ניתן לחלק 3 חלקים:

• שיווק רשתי. אתה יכול לתת חסות לבעלי רישיון אחרים ולתת להם להיות חלק הזדמנות קניות MyGenie. עבור כל 2 רישיונות חדשים יש לך, תקבל 100 $ פעם אחת. בנוסף, קיימת הכנסה שיורית של 10 דולר לחודש, ובלבד ששני בעלי הרישיון הנזכרים לעיל יישארו פעילים. תוכל להרוויח 20% על עמלה עבור קליק כי ייעשה על ידי בעלי רישיון חדש.

• לחץ על עמלה. חנות ג'יני שלי מאפשרת לבעל הרישיון לקבל הכנסה באותו אופן שבו גוגל, בינג או יאהו מרוויחים מיליארדים. חברות אלה מרוויחות בזכות תאגידים שמניחים את המודעות שלהם במנועי חיפוש, הנקראים Pay Per Click (PPC). מיד לאחר שאנשים לחקור את האינטרנט ולחץ על מודעות, מנוע החיפוש גובה את זה עם סכום קבוע לחברה שהציבה את המודעה. מה אתה בעצם להשיג הודות שלי קניות Genie עוזר היחידה לשמור, נותן להם Genie בחינם וכאשר הם לוחצים על הקישורים באפליקציה, אתה מרוויח עמלה. עמלה חודשית טיפוסית עבור לחיצה על היישום הפעיל הוא 3 דולר

• עמלת פרטנר. עמלת הקליקים תשולם ברגע שמישהו לוחץ על הקישור, לכן לא נדרשות מכירות. הזרם השלישי הכנסה, ועדת שותפים, בשילוב עם מכירות בפועל. אם מישהו לוחץ על הקישור אמזון, המוצעים על ידי ג 'יני, מי שהעברת, והאדם הזה יקנה את המוצר, תקבל חלק המכירה. זה נקרא ועדת שותפים.

אם נתבונן באנשים שיצרו את החברה הזאת, כולם ידועים בתעשייה; אנו יכולים להסיק כי מדובר בחברה אמינה. בנוסף, הדירוגים שהחברה משיגה בתעשיית השיווק הרשתי הם מצוינים.

שנית, הם מספקים יישום חינם המסייע לאנשים לשמור עם רכישות סטנדרטיות שהם עושים באינטרנט. הדבר הנורא היחיד שיכול לקרות לג'יני שלי קניות היא שזה לא להשיג את התוצאה הרצויה. אבל זה לא עלה כלום.

שני היבטים אלה מובילים למסקנה שהחברה והשימוש בה אינם הונאות. אבל מה עם המודל העסקי ואת ההזדמנות לעשות הון?

יש הרבה אנשים בתעשיית השיווק הרשתי, כך שאנחנו לא יכולים לומר כי המודל הזה לא עובד. החשוב ביותר הוא, כמו עם כל חברה אחרת: אתה באמת צריך לדעת מה אתה עושה. אתה צריך את הזכות מיומנות קובע לנצל את ההזדמנות או להכין את עצמך כדי ללמוד מיומנויות אלה קובע. מסתכל על זרמי הכנסה שונים כי קניות שלי Genie מציעה, עלינו להביא לקצה כי זה נראה הזדמנות אטרקטיבית.

בהתחשב בעלויות חד פעמיות של שיגור 199 דולר ואת התשלום החודשי של 29 דולר, היא השקעה נמוכה למדי להיכנס למשחק.

זה מוביל למסקנה כי הזדמנויות עסקיות גם לא יכול להיחשב הונאה. אני רק רוצה להציע לך לשים לב אליו, כי זה לא כלי מהיר ועשיר, אז אתה צריך לוודא שיש לך אסטרטגיה וטקטיקות.