אתרי קניות בארץ ובחול

כל מה שצריך לדעת על קניות בחול

בכל שנה יש רשימה של צעצועים "חובה" לעונת החגים ונראה כי כל שנה מתנות להיות יותר ויותר ראוותני. כמו סוקר צעצוע וחוקר, אני מסתכל על הצעצועים האלה שמופיעים בשוק, ואחרי כמה זמן אתה מתחיל לדעת אילו צעצועים יהיה מוצלח כמו "חובה" פריטים חג המולד. השנה, לעומת זאת, הרשימה כוללת צעצועים זולים לאלו מכם שאינם אוהבים להוציא מאות דולרים כדי לקנות את הצעצוע הזול של העונה.

רובוטריקים

רובוטריקים הם חובה לילדים השנה, וחלק מאושר של הצעצוע הזה הוא שהם יותר זול, חלק מצער הצעצוע הזה הוא כי קשה יותר למצוא אותו כאשר עונת החגים מתקרב. המקום הטוב ביותר להתחיל לחפש צעצועים רובוטריקים הם Walmart המקומי חנויות היעד. אתה יכול למצוא חנויות מקוונות לשאת צעצועים רובוטריקים; עם זאת, אני ממליץ לך להימנע אתרים כגון eBay, שבו אתה משלם פעמיים כמו שווה של צעצועים, כאשר מיד לאחר העונה תוכל למצוא את הצעצועים האלה בכל מקום במחיר הקמעונאי שלך. אם אתה לא יכול למצוא אותם בחנויות רגילות במחירים רגילים, עצה שלי היא לעשות שובר מתנה עם תמונה של הצעצוע שתקבל. אל תסתכל!

בובות בראץ

בובות בראץ כבר גדול במשך שנים, אבל השנה עם שחרורו של הסרט בראץ חזרו בובות חדשות שוחררו כדי להשלים את שחרורו של הסרט. בובות הן גם זול וקל למצוא בכל חנות הצעצועים, אבל שוב, אם אתה לא יכול למצוא את אחד שאתה מחפש, לא להיתפס במשך מאות דולרים למשהו יהיה מוערך באופן קבוע מיד לאחר הרכישה. חופשה. אני לא חושב שיהיה לך בעיה למצוא את הצעצועים האלה במהלך עונת החגים.

Wii

קונסולת ה- Wii היא אחת המתנות היקרות יותר בסוף העונה, בדיוק כמו בשנה שעברה; עם זאת, הם קצת יותר קל למצוא את העונה מאשר הם היו לאחרונה. העלות של קונסולת $ 249.99 היא סבירה יותר מאשר רוב הקונסולות, ואת האינטראקטיביות של המכשיר עושה את זה מתנה גדולה לילדים כשמדובר קונסולות משחק וידאו. קונסולות זמינות כרגע ולא זמין ברוב החנויות המקומיות (Walmarts ו טארגטים או חנויות משחק וידאו מיוחדים). קונסולות יתחילו למכור לפני חג המולד, אז אם אתה הולך לבחור אחד מהם השנה, הקפד לתפוס אותו בזמן שאתה עדיין יכול למצוא אותו.

פלייסטיישן III

השנה, פלייסטיישן השלישי הוא הצעצוע הגבוה ביותר ברשימת חג המולד. הסיבה לרשימת הצעצועים החמים היא הפחתת המחיר האחרונה. קונסולות אלה הרבה יותר קל למצוא בחנויות השנה מאשר הם היו לאחרונה, אבל כמו על קונסולת Wii, הם יתחילו למכור כאשר הם מתקרבים לעונת החגים. באשר PSIII או Wii, הבחירה שלי תהיה ה- Wii, כי זה מעודד פעילות גופנית, בעוד PSIII מעודדת מצב משחק בישיבה יותר.

בובת ברבי

ברבי תמיד ותמיד יהיה רעיון מתנה גדולה לילד במהלך עונת החגים. ברבי היא סבירה collectable, מה שהופך אותו אידיאלי עבור ההורים של כל הקבוצות החברתיות במתנה. אל תשכח כי בכל שנה יש חג המולד של אספן "ברבי", שהוא תוספת נהדרת לאוסף של אספני ברבי!

Nintendo DS ו PSP

שני נינטנדו DS ו- PSP ירדו משמעותית במחיר מאז השחרור הראשון שלהם. מה אני אוהב על אלה שתי מערכות משחק וידאו היא שהם affordable ו נייד, מה שהופך אותם מאוד שימושי עבור משפחות שצריכים לנסוע במהלך החגים. ה- PSP גם משחק סרטים המסגירים אותו ל- DS במונחים של תשוקה; עם זאת, הן כל כך סבירים ושימושיים מספיק כדי להכות צעצועים חמים מתוך רשימה עונתית זו של עונות!

אז יש לך רעיונות רשימת הקניות של חג המולד השנה! הקפד להתחיל קניות מוקדם כדי לוודא שאתה מקבל את הצעצועים שלך ממסע קניות מטורף! רכישות בשלב מוקדם גם לעזור לקנות צעצועים במחיר קמעונאי לא לסיים עם הוצאות מופרז במכירות פומביות ומוכרים חיצוניים. מזל טוב קניות לזכור כי קניות חג המולד לא צריך לעלות הון!