אתרי קניות בארץ ובחול

כל מה שצריך לדעת על קניות בחול

האם אתה יכול להאמין כי רק כמה שבועות קצרים עזבו לקנות מתנות חג המולד? האם כל הקניות לחג המולד הושלמו? זה מיובאים עד כה או שאתה לא יהיה מחפש מאמרים על איך לעשות את זה משימה. אני רוצה לעזור לחסל את התסיסה הקשורה קניות חג המולד. הצגת מתנות חג המולד צריכה להיות חוויה נעימה. כל הרכישות כעת ניתן להשלים באחד אחר הצהריים מרגיע מבלי לעזוב את הבית. זה אפשרי? המשך לקרוא וללמוד על כלי הנשק החזקים ביותר קניות שיצרת אי פעם.

האינטרנט הוא הנשק המסחרי הסודי שלך. קניות מקוונות יחסוך גם כסף וגם זמן. קניות באינטרנט יקטין כמעט את כל הלחץ כי בדרך כלל מלווה קניות חג המולד.

אל תלך שולל על ידי אשראי בלתי מוגבל ולהתחיל לקנות כל מה שנראה כמו עסקה טובה. זה בהחלט יהיה לשבור את הבנק שלך! קנה מה שאתה יכול להרשות לעצמך. האם אתה יודע כי הטלוויזיה במימון עבור כל תקופת ההלוואה מתחדשת יעלה לך מעל 3 פעמים את מחיר המכירה? שלם את דמי המינימום, וסביר להניח שאתה תמות לפני שאתה משלם עבור HDTV. רק תגיד על זה

אמזון היא תמיד היעד האהוב עלי קניות באינטרנט. זה לא בגלל שיש להם את האתר הכי טוב עם משרוקית. זה בגלל קו מוצרים ענק ומציע שהם מציעים. אמזון יכול להרשות לעצמו פחות מכירות כי זה פועל שיווק באינטרנט יעיל. אלה הם חנויות גדולות כמו Target ו- WalMart. סוד ההצלחה הגדול הוא משלוח חינם בהזמנות מעל 25 דולר ולא מס מחזור (הגבלות מסוימות חלות)!

הם משתמשים אחד קניות לקניות בסל שיטה. בחר מתוך אלפי חנויות מקוונות ולשלם עם המחאה אחת. רוב ההזמנות מעל לסף 25 $ בארה"ב זכאיות למשלוח חינם של Super Saver. אמזון אפילו להמתיק את הסיר ולקבל כרטיס אשראי טעון מראש של 30 דולר! זה 30 דולר להוציא. לפרוק את הכרטיס לאחר קבלת הכסף!

אתה יכול לקנות כמעט הכל באינטרנט, אני מתכוון הכל והכל. כמובן, זה חייב להיות חוקי כדי להתאים את הקריטריונים הקפדניים שלי. אתה לא צריך שום הסבר. אם אמזון לא מציעה את זה, זה אומר שזה לא נמכר. תקופה. סוף הסיפור.

איזה סוג של הקונה אתה מאורגן, מאורגן, ירי מן הירך, משוגע, רגוע? אל תדאג, זה לא משנה, כי קניות באינטרנט יגרום לך להיראות כמו גאון קניות. מאורגן או לא, להישאר נאמן לתקציב שלך. אם זה שני אלפים דולר, לא יעלה על סכום זה! אין דבר גרוע יותר מאשר לשלם את קניות חג המולד במהלך השנה הבאה! אני הייתי שם ועשיתי כי!.

אני יודע שיש לי overdone עם אמזון. רק תזכור שזה רק פורטל קניות. תחשוב על מרכז הקניות המקומי. מאות חנויות במיקום אחד. אמזון לא אוספת את רוב הסחורה שלה. אולי אתה חושב שזה המקום היחיד לחנות. כמעט! חפש קופונים מקוונים ב- Google. לעתים קרובות קופונים הם מנהיגי הפסד ואתה יכול לקבל כמה הצעות חם. בדוק את עלויות המשלוח ומס מכירה לפני ביצוע ההזמנה. המס עצמו יקר. אני מתערב אפילו פקידי הציבור שלנו לעשות קניות באינטרנט כדי למנוע מסים מחזור … CII, לא אומר את זה בקול רם מדי !!

למעלה 10 עצות הקניות שלי

  1. להישאר בבית ולעשות את כל הקניות המקוונות שלך.
  2. משלוח מציעה בחינם תמיד לעזור לך לחסוך כסף!
  3. קנה מתנות מאתרי אינטרנט שאינם מחייבים מס מכירה.
  4. נצל את שירותי גלישת מתנה באינטרנט – מדוע האריזה?
  5. שלח את המתנות שלך מחוץ לעיר מהחנות המקוונת (משלוח חינם!)
  6. השתמש כרטיסי מתנה ולהתנהג כמו גאון קניות.
  7. חיפוש מקוון עבור דולר הנחה קופונים.
  8. שלב הזמנות מתנה כדי להיות מסוגל לבקש משלוח חינם.
  9. בחן מתנות חג המולד, כגון צעצועים ב Tonka צעצועים ו Hasbro. היצירה של אתר האינטרנט מכילה מידע על המוצר.
  10. קנייה בחנויות מקוונות גדולות היא בטוחה יותר, ומדיניות ההחזרה בדרך כלל ליברלית יותר.