אתרי קניות בארץ ובחול

כל מה שצריך לדעת על קניות בחול

הרכישה האחרונה של Flipkart על ידי Walmart, העסקה הגדולה ביותר בשנת 2018, מראה את הדומיננטיות הגוברת של מסחר אלקטרוני שטח. לאחר שלמד מעסקה שבה Walmart השערה על רמה גבוהה של מעורבות משתמש באמצעות קמעונאות בתדר גבוה, הוא מכתיב חברות סטארט-אפ וחברות מסחר אלקטרוני קטנות ובינוניות, שיפתחו את עצמן לקראת הזדמנויות גוברת בשוק.

אנשים כבר קונים באינטרנט במשך יותר משני עשורים, ראינו כמה מותגים איקוניים מגיעים מהאינטרנט. קנה מידה וחיבור סטארט-אפים למסחר אלקטרוני עם אתר אינטרנט מלא ויישום הוא ההחלטה הנכונה והשקעה מצוינת לעסקים.

במערכת מסחרית מקוונת זו, שיפורים רבים נעשו, מאתרי אינטרנט ליישומים ניידים; בין הנקודות לשקול הוא הבחירה של ממשק מקומי או מבוססי ענן באינטרנט.

מאמר זה דן היתרונות העיקריים של אירוח בענן עבור אתרי מסחר אלקטרוני.

1. זמינות מוגברת

ספק למשתמשים שלך גישה קלה לכל דפדפן אינטרנט סטנדרטי באמצעות מחשוב ענן. חברת מסחר אלקטרוני המתארחת בשרת ענן מאפשרת לספקים, עובדים, שותפים ומפיצים גישה קלה למידע ועיבוד יעיל ומהיר.

2. מדרגיות מוגברת

ענן אירוח יש את היתרון הגדול ביותר על מדרגיות וגמישות. זה מאפשר לארגונים לגדול בקצב מהיר יותר. במהלך החג או בחופשה, כאשר יש הרבה יותר תנועה באתרי אינטרנט חייב לעמוד בדרישות עבור מוצרים לשפוך, במקרה זה התקנת מערכת ענן פשוטה, מוסיף שכבת מדרגיות, ובמקביל נותן לך את האפשרות להוריד את הסולם מאוחר יותר, כאשר הדרישות שלך נפגשו.

3. גמישות

לעסקים המתפתחים ללא הרף, פתרון מסחר אלקטרוני מבוסס ענן מסייע למותגים במהירות ובנוחות להוסיף אתרים חדשים למודלים עסקיים חדשים (B2B או B2C), מדינות או מותגים על פלטפורמה אחת, ובכך מסייע למותגים ללכוד ולהגיב להזדמנויות חדשות על השוק.

4. בטיחות ואמינות

הענן עוקב בקפידה אחר הבטיחות, שהיא הרבה יותר יעילה מאשר מערכת פנימית קונבנציונלית. קבצים המאוחסנים שירותי ענן אמין הם אחד הקבצים הבטוחים ביותר שאתה יכול לקבל, בתנאי שהם מוגנים עם סיסמאות טובות.

5. התאוששות קלה

צמצם את זמן ההשבתה של היישום במהלך זמן ההשבתה של IT, הפסקת חשמל בלתי צפויה או כשלים במערכת מבלי להתפשר על תאימות על ידי בחירת אירוח בענן עבור העסק שלך במסחר אלקטרוני.

באופן כללי, ניתן בקלות להקל על ארבעה אתגרים מרכזיים, כגון יכולת הרחבה, גמישות, אבטחה והתאוששות, בעת פריסה בענן.

השתמש ביכולות מחשוב ענן כדי לפתח אתר מסחר אלקטרוני. כתוצאה מכך, החברה שלך מגיע לשלב הבא, מתן עלות תועלת טובה יותר, זמן מהיר יותר לשוק חידושים, אשר מספקים הזדמנות ייחודית בקנה מידה יישומים על פי דרישה.