אתרי קניות בארץ ובחול

כל מה שצריך לדעת על קניות בחול

כן, אני מסכים, אין באמת דבר כזה כרטיס חיוב מראש ללא עמלות, אבל יש הרבה כרטיסי חיוב מראש כי הם מתקרבים. רבים של קלפים אלה הם מאוד קל להגיע, אבל יש כמה עמלות הקשורות בשימוש בהם, בדרך כלל דורשים הפקדה ישירה יתרת מינימום לחסל את רוב או את כל העמלות. הנה כמה מן האפשרויות הטובות ביותר לדעתי:

אתה יכול לקבל Walmart כסף מכל כרטיס Walmart להשתתף או שאתה יכול להגיש בקשה מקוונת. עם רק $ 3.00 לחודש ועמלות עסקה נמוכה מאוד, הוא דורג ביותר קל קל לטעון בכל כרטיס Walmart המשתתפים, במיוחד אם אתה גר ליד Walmart. דמי הטעינה ניתן להסיר כאשר אתה משלם נסיגה מתאימה או לבדוק הממשלה, או שאתה יכול גם לטעון את הכרטיס באמצעות מגע GreenPak ירוק. במשך שנים רבות, Walmart כבר לספק מוצרים הנחה לצרכנים רבים, ואחרי כרטיס Walmart כסף מאוד להקל על קניות.

Rushcard על ידי ראסל סימונס מביא לך דמי הפעלה של $ 19.95. אם זה לא מספיק לך לא לדעת על כרטיסי חיוב מראש, אני לא יודע מה זה. כמה עמלות אחרות אשר עשויים להיות מחויב על הכרטיס כוללים תשלום חודשי, דמי כרטיס, שינוי תוכנית תשלום תשלום במזומן אקספרס. אני בהחלט לא הייתי שמח עם כל אלה דמי ואני לא מרגיש כי הצרכן צריך לבחור את הרעל שלו. יש כרטיסים אתה יכול להירשם, יש סבירים או ללא עמלות, ולהציע במזומן בחזרה, בונוסים ופרסים.

NetSpend היא ספקית מובילה של כרטיסי חיוב ששולמו מראש בארה"ב וניתן למצוא אותה בלמעלה מ -10,000 חנויות ומרכזי תשלום בארה"ב. כרטיס חיוב מסטרקארד מראש יש לי בחינם, אין תשלומים חודשיים אלא אם תבחר את התוכנית הזו. עסקאות האשראי מסתכמות ב – 1.00 דולר, עסקאות פינים מסתכמות ב – 2.00 דולר ארה "ב והמחזיק בכרטיס NetSpend להעברות מחזיקי כרטיסים הינו חופשי לחלוטין. NetSpend אפילו מציעה בונוס להמליץ ​​למחזיקי כרטיס חדש כדרך להחזר חלק מן העמלות. NetSpend הוא כרטיס החיוב הטוב ביותר ששולם מראש, אבל אני בוחר את הכרטיס שלי בתבונה.

רוב כרטיסי חיוב מראש אינם דורשים לבדוק אשראי או לספק את הלשכה אשראי עם כל מידע לגבי השימוש בכרטיס או את ההיסטוריה של עמלות, אז הלוואה טובה או רעה היא לא בעיה. אז אם אתה רוצה לבנות מחדש את האשראי שלך, אתה בדרך כלל לא עושה את זה עם כרטיס חיוב מראש. אם אתה צריך דרך מהירה ונוחה כדי לקבל גישה במזומן ללא חיובים בנקאיים, בחר את הכרטיס המתאים לך.