אתרי קניות בארץ ובחול

כל מה שצריך לדעת על קניות בחול

חוזרים לקונים בבית הספר, אני רוצה להשתמש קופונים מקוונים, אבל למה להפסיק לשמור שם? נצל טיפים נוספים לקניות כדי לחסוך כסף רב יותר. רכישת מאמרים מקוונים הספר לעתים קרובות נראה די פשוט בהתחלה, אבל בגלל מבחר גדול של פריטים, חומרי בית הספר להחליף את הדרישות הספציפיות ואת הזמינות של פריטים שונים בחנויות שונות – טיול קניות פשוט יכול להפוך במהירות מכריע! כיום, רוב המשפחות מתכוונות מהר חנות לילדים שלהם, אבל חשוב יותר, כדי לחסוך כמה שיותר כסף! עבור הקונים באינטרנט, בצע את ההנחיות הבאות כדי להפחית את הלחץ הקשור ברכישת ציוד בית הספר בסתיו זה, לחסוך כסף.

טיפ # 1: משלוח חינם

כאשר קניות באינטרנט, זכור כי כל הכסף שאתה יכול בקלות ללכת לאיבוד עם עלויות המשלוח ענק, במיוחד עבור הזמנות גדולות. נסה להשתמש באתרים עם משלוח חינם או לנסות לצמצם עד שניים או שלושה חנויות עם הקופונים הטובים ביותר. זכור כי באמצעות קוד הקופון כי תחסוך לך 10 $ על ההזמנה שלך לא יחסוך לך כמעט כמו קוד משלוח חינם אם עלות המשלוח שלך הוא 15 $ או יותר! אתרים מסוימים מציעים משלוח חינם לאורך כל השנה, בעוד אחרים מציעים קודי בחנויות הנחה כגון RetailMeNot או CouponCabin.

כמה עולה המשלוח בדרך כלל? זה מתחיל סביב 7 דולר אפילו עם הזמנה קטנה, ועל הזמנות בינוניות וגדולות יכול לעלות סך של 20 דולר או יותר. חנויות הבאות תמיד או לעתים קרובות מציעים משלוח חינם – לבדוק את הפרטים בדף הראשי של כל חנות:

  • LL Bean: משלוח חינם עם כל הזמנה
  • GAP: משלוח חינם על הזמנות בשווי 50 דולר או יותר
  • Office Depot: משלוח חינם למחרת עבור $ 50 או יותר
  • Buy.com: משלוח חינם של פריטים מסומנים
  • אמזון: חינם, משלוח מהיר עם חברות המשפט
  • Walgreen: משלוח חינם בעת רכישת $ 25 או יותר

כאשר קונים בגדים לבית הספר, ספרים ופריטים כבדים אחרים של בתפזורת, זכור לכלול עלויות המשלוח ביחס החזרים ומחירי המכירה כדי לשמור את הסכום המקסימלי.

עצה מס '2: השוואת מחירים עבור אתרי אינטרנט

השתמש באתרים כמו NexTag ו- PriceGrabber כדי להשוות מחירים ולראות אילו חנויות מציעות את המחירים הנמוכים ביותר. זה יכול להיות קשה או בלתי אפשרי לעשות את כל הדברים משפחות צריך לחזור לבית הספר, אז להתחיל עם יקר ביותר – מחשבים ניידים, מעילים, תרמילים והנעלה. לאחר מכן, כאשר אתה מוצא אילו חנויות להציע את המחירים הטובים ביותר, לבדוק אילו ניתן להשתמש עם קודי קופון משלוח חינם כדי לחסוך כסף עוד יותר. להורים שיש להם רשימות ארוכות של חומרים בבית הספר וילדים רבים בכיתות שונות, השוואת מחירים עם אתר אחד יכול לקחת 10 דקות או יותר, אבל יכול לחסוך הרבה כסף.

טיפ 3: חזור לקידום בבתי הספר

כמעט כל קמעונאי גדול מציע "חזרה לבית הספר" סעיף, לעתים קרובות עם פריטים המכירות החל בחודש יולי או יוני. זה סעיפים אלה ללכוד את תשומת הלב של קונים להתחרות אחד עם השני – זו הסיבה הסעיפים האלה לעזור לקונים לקנות רכישות מקוונות שלהם, אבל הם מציעים גם מציע נהדר עבור ציוד בית הספר.

טיפ # 4: סעיפי הצ'ק-אין

אל תשכח את החנויות המקוונות הטובות ביותר שנבדקו בזמן המכירה! חנויות גדולות, כגון Walmart.com ו OldNavy.com, לעתים קרובות להציג חולצות, מכנסיים קצרים ושמלות ב seances רק 5 $ 10 $! עם אלה מחירי ההתנחלות, משפחות יכולים לפעמים להרשות לעצמם לקנות אפילו יותר ממה שהם ציפו באותו מחיר. לפעמים סעיפים החיוב תחסוך לך יותר מאשר משלוח חינם קופונים משולבים – לא לדלג על הקישורים האלה.

טיפ # 5: חינם מחזירה

לדעת ולעקוב את החזרות בחנות שבה אתה קונה הוא חיוני כדי לחסוך כסף! זה נראה בלתי נמנע קניות באינטרנט, כמו קניות בחנות, הוא לא תמיד מדויק. מספר חנויות באופן עקבי מציעים חינם מחזיר, כולל LL שעועית, בעוד אחרים מציעים חינם מחזיר במהלך תקופות קידום מכירות כדי לעודד קונים לקנות. במיוחד כאשר אתה קונה פריטים בשווי של $ 5 ו $ 10, הוא דורש כי הפריט להישמר רק בגלל ההחזר שלה יכול לעלות יותר מאשר לשמור את זה. למרבה המזל, קל להימנע על ידי בדיקה כפולה של סעיף "החזרות" של האתר לפני ביצוע רכישה.

הודות לאסטרטגיות המתאימות, קונים יכולים לחסוך 10, 20 או אפילו 100 דולר על רכישות בית הספר בכל סתיו, עוד לפני השימוש קופונים וקודים לקידום. (הוסף אלה, כמובן, כדי למקסם את החיסכון). באמצע הקיץ, לעומת סוף הקיץ או בתחילת הסתיו, מומלץ להתחיל לחפש הצעות, להשוות מחירים ולמצוא את העלויות הכוללות הטובות ביותר עבור המוצרים שאתה צריך. אנו מקווים כי טיפים אלה יעזרו לך למצוא את המחירים הטובים ביותר מחומרי יסוד בבית הספר היסודי, חטיבת ביניים, תיכון וסטודנטים.