אתרי קניות בארץ ובחול

כל מה שצריך לדעת על קניות בחול

עבור חבילות כי צריך להגיע ליעדם במהירות, משלוח באותו יום הוא שירות לשימוש. משקי בית וחברות ברחבי צפון אמריקה מסתמכים על האצת הזמן שלהם אריזה היעדים שלהם. חברות לשקול את השירות הזה נוח מאוד כי הם צריכים לנוע במהירות האור. היכולת לספק ללקוחות במהירות, ללקוחות ולקוחות פוטנציאליים מעניקה לחברה יתרון על פני המתחרים.

חברות בודקות משלוחים באותו יום

בעוד חברות רבות כבר מתן שירות זה במשך שנים, אחרים באחרונה תפס את ההזדמנות. סיכות ו OfficeMax לבצע הזמנות באותו יום, כי המוצרים מועברים רק מהחנות הקרובה. בשנת 2012, החלה Walmart לבדוק את שירות המסירה עבור הזמנות מקוונות כדי להגדיל את התחרותיות שלה.

רוב החברות במדינה זו הן קטנות בגודל ואין להם משאבים או כוח אדם להציע שירותי משלוחים משלהם. הם מסתמכים על צד שלישי ואם הספק הזה יכול לספק חבילות באותו יום, כך ייטב. עלות של משלוח מהיר כזה הוא הרבה יותר קטן מאשר שביעות הרצון של לקוחות וכתוצאה מכך, מכירות נוספות.

סיבות עסקיות מדוע כדאי להשתמש באותו יום משלוח

לקוחות רוצים נוחות, וכמה מצבים נוחים יותר מאשר להזמין בבוקר ולקבל את המוצר אחר הצהריים. קונים לחסוך זמן כי הם לא צריכים ללכת לחנות, לבחור פריטים, לעמוד בתור לשלם, וללכת הביתה. הם מזמינים כל מה שהם צריכים באינטרנט, והם יכולים לבדוק אם כל מוצר זמין לפני הצבת אותו סל וירטואלי. חברות המציעות מתקנים כאלה נהנות רכישות חוזרות ומידע חיובי.

אפילו בית העסק מבוסס יכול להשתמש בשירות זה משלוח מהיר כי זה זול ואינו דורש חנות. יזמים יכולים לאחסן אספקה ​​שלהם ולשלוח אותם מהבית באמצעות שירות המסירה כדי לקבל חבילות ליעדים במהלך היום. חברה ביתית יכולה להתחרות עם שחקנים מרכזיים בשירותים ללא עלויות תקורה.

היתרונות של החבילה בתוך כמה שעות כוללים נוחות וזמן חיסכון עבור לקוחות כמו גם גדל המכירות ואת הדירות של פעילויות עבור חברות המספקות מוצרים או חומרים. במקרים מסוימים, התוכן של החבילה יכול ממש להציל חיים מנקודת מבט כלכלית או רפואית, כך הימורים עם שירותי משלוח ארוך יכול להיות מסוכן מאוד. עלויות משלוח נמוכות להפוך את זה משלוח מהיר אפילו יותר אטרקטיבי עבור חברות שרוצות לספק את הלקוחות שלהם.