אתרי קניות בארץ ובחול

כל מה שצריך לדעת על קניות בחול

לא כמו קפה הבוקר, יוהימבה, שהוא גם ממריץ, טוען כי הוא הולך צעד נוסף.

אתה רואה, יוהימבה נחשב גם aphrodisiac, ויש טענו כי זה תוספת חשובה לירידה במשקל.

כוס Folgers מיידית שלך לא יכול להבטיח לך, עכשיו אתה יכול?

הרוב הקרוב ביותר שלנו ישתמש יוהימבה על ידי רכישת בקבוק חום כהה בדרך כלל מן המדף בחנות Walmart או בפינת המכולת. היכולת של הטופס הזה יוהימבה, יוהימבה לנבוח או יוהימבה לנבוח לחלץ למעשה לעלות למשימה (מצטער, אני לא יכול לעזור) עדיין מוטלת בספק.

למעשה, יש מעט ראיות כי בזכות יוהימב קנה בחנות, מלבד אפקט פלסבו, זה שווה את הכסף שאתה תשלם על זה!

מהיכן מגיעה התביעה לכוח יוהימבה?

ובכן, מלבד טענות השבט של חופש, רוב האפקט הרצוי ניתן לייחס כראוי אחיו הגדול של OTC יוהימבה, כלומר יוהימין הידרוכלוריד.

Yohimbine hydrochloride (USP), טופס סטנדרטי של yohimbine, הוא באמת תרופה מרשם כי למעשה שימשו לטיפול בבעיות זיקפה. רוב המחקרים המבוקר, עם זאת, נראה כי גם זה לא תמיד טיפול יעיל באמת עבור אימפוטנציה, וכל "ראיות" של הגברת הדחף המיני (ליבידו) הם רק אנקדוטיות.

עם זאת, yohimbine hydrochloride שימש בהצלחה לטיפול בתופעות לוואי מיניות שנגרמו על ידי תרופות נוגדות דיכאון מסוימות, הפרעות בהיפסקסואליות של נשים וכטיפול בלחץ דם, כמו גם ביישומים קליניים אחרים.

יוהימבין משמש גם כדי להקל על זיכרונות של זיכרונות טראומטיים בטיפול בהפרעת דחק פוסט טראומטית, אך נראה כי בדרך כלל השימוש ב- yohimbine מעבר לתנאים טיפוליים מבוקרים רפואית עשוי שלא להיות מתאים או יעיל במקרים כאלה.

בעוד Yohimbe לא נראה להציע ערך ישיר כמו אפרודיזיאק עצמו, זה יכול להיות השפעה משנית על כונן מיני או ביצועים. מי שמקבל את יוהימבה עשוי לחוש תחושה מוגברת של אנרגיה או התרגשות, וזה, בשילוב עם תשוקה חזקה וציפייה להצלחתו, יכול ליצור אמונה מנטלית משמעותית שהוא עובד! אחרי הכל, הרבה ביצועים מיניים של גבר תלוי המוח ולא על הגוף.

כמה מחקרים מראים כי יוהימבה יכול לעזור עם ירידה במשקל, וזה הוביל לפופולריות שלה בקרב כמה מפתחי הגוף בפרט. עם זאת, התוצאות מעורבות בעניין זה.

האם זה יכול לעזור, זה יכול להזיק?

לא נראה שיש הרבה ראיות קליניות כי יוהימבה הוא שחקן חשוב כשמדובר במין וירידה במשקל. למעשה, יש מי לקחת יוהימבה, כולל את עצמי, לחוות תחושה מוגברת של חרדה וחרדה … ובדרך כלל לשתות כמה כוסות קפה ביום לא נראה להגיב לממריצים כמו קפאין!

שורה תחתונה: נראה שאין שום סיבה להוציא כסף יוהימב על שיפור הביצועים המיניים או ירידה במשקל, אלא אם כן אתה באמת רוצה להאמין שזה עובד. זה כנראה יותר טוב פשוט לקחת הליכה ארוכה כל יום.