אתרי קניות בארץ ובחול

כל מה שצריך לדעת על קניות בחול

רבים מאיתנו אוהבים לצאת למסיבה כאשר מזג האוויר הוא נחמד. גז גריל הוא אחד הדברים החשובים ביותר שאתה צריך אם אתה רוצה לבזבז זמן על הגריל. ישנם סוגים רבים של גז grills זמין בשוק, ולכן בחירת זכות אחת לצרכים שלך יכול להיות אתגר. הנה כמה טיפים שיעזרו לך לבחור את הגריל הנכון.

גודל:

גז grills צריך להיות מספיק מקום לבישול, כך שאתה יכול בקלות לבשל את כל האוכל שאתה צריך כאשר יש לך הרבה אורחים. ההחלטה לבחור ברביקיו גדול או קטן תלוי אם אתה רוצה להשתמש בו רק בבית או במהלך המסיבה. תחשוב על כמה אורחים אתה מזמין בדרך כלל כאשר אתה מארגן מסיבה. זה ייתן לך מושג טוב מה גודל הגריל יהיה הכי טוב בשבילך. כמובן, אתה גם צריך לזכור על העלות, כי גריל גדול יעלה יותר כסף. בעיה נוספת עם גריל גדול יותר הוא שטח. כמה ברביקיו הם כל כך גדולים, כי הם לא מתאימים דירות קטנות יותר. בעת בחירת ברביקיו, אתה צריך גם לשקול כמה מקום אתה יכול לקנות בבית שלך.

BTU:

BTU מייצג יחידה תרמית בריטית. BTU נתון על רשת הגז אומר כמה חם האש הגריל יכול להיות. אתה צריך גריל עם BTU גבוה יותר אם אתה רוצה לבשל מאכלים מהר יותר בטמפרטורה גבוהה יותר. זכור גם כי גריל עם BTU גבוה יספוג יותר פרופאן בעת ​​בישול מזון.

אביזרים:

ברביקיו רבים מצוידים אביזרים כגון שולחן צד לקפל או מבער נוסף, וכו 'כמה גז grills יש כיסוי, בעוד אחרים לא. אם אתה משאיר את הגריל בחוץ, אתה צריך כיסוי המגן עליו מפני אבק, חלודה וחפצים אחרים. בדוק מה אביזרים באים מן הגריל אתה מתכוון לקנות. כמה סוחרים יכולים להציע עסקה טובה יותר מאחרים על ידי הצעת אביזרים נוספים. אתה יכול גם לבדוק את החנויות המקוונות השונות, כגון אמזון, Walmart, כדי לברר אם מישהו מהם מציעים הנחות או אביזרים נוספים.

אינפרא אדום אינפרא אדום:

Convective גז grilles הם הרבה יותר טוב מאשר גז אינפרא אדום כי הם יעילים יותר בבישול כל סוג של מזון. גריל אינפרא אדום הופכים יותר ויותר פופולרי כי הם יכולים לבשל מזון מהר יותר, אבל יש להם חסרונות רבים. החיסרון הראשון הוא שהם אינם מתאימים לבישול כל מיני סוגי מזון. הם עובדים בטמפרטורות נמוכות, ולכן קשה לבשל דגים ואפילו ירקות כראוי. הם לא קל לתקן. הם גדולים מאוד, כלומר הם קשה לזוז. לבסוף, הם יקרים מאוד בהשוואה גריל גז הסעה. המרכיבים שלהם הם גם יקר, מה שאומר שאתה תצטרך להשקיע הרבה יותר כסף עבור תחזוקה ותיקון.