אתרי קניות בארץ ובחול

כל מה שצריך לדעת על קניות בחול

כמה דברים שתוכל לעשות כדי להישאר בטוחים מפורטים למטה:

1. אל תהיה חמדן, רק בגלל חנות מקוונת ספציפית מציעה לך מחירים שלא תקבל בשום מקום אחר, זה לא אומר שזה עסקה טובה. אם אתה לא שם לב לאינדיקטורים מסוימים בטיחות חשוב להכיר את תיאור המוצר, אתה עלול לאבד הרבה. ודא כי האתר שאתה קניות עם יכול להיות מהימן.

2. כאשר קניות באינטרנט, אתה צריך להיזהר phhhers ו בגידות, ויש כל כך הרבה מהם. עם זאת, יש דרך להימנע מהם על ידי וודא שאתה באתר הנכון, האתר שאתה יכול לסמוך עליו, ולא באתר אחר זה הונאה. בדוק את הכתובת, ודא שהיא שייכת לאתר שבו אתה יכול לסמוך, ולאחר מכן הזן את הפרטים האישיים שלך ואת החשבונות. פתח תמיד חלון דפדפן חדש כאשר אתה מקבל קישור בדוא"ל לקניות מקוונות.

3. גלישה בטוחה הכרחי. ודא כי הכתובת של הדף שאתה קונה מתחיל עם "https". חפש סמל מנעול כדי לוודא שאתה לא בסכנה.

4. שימוש במערכת תשלום של צד שלישי עשוי גם לספק אבטחה נוספת. חשבונות אלה פועלים כחיץ בינך לבין המוכרים שאתה קונה. שירותים כמו PayPall ו- Google Checkout מציעים מערכות תשלום של צד שלישי, כך שתוכל להישאר בטוח על ידי היותך מתווך. פעולה זו גם תפחית את הטרחה של הזנת פרטי החשבון שלך בכל פעם שתבצע רכישה מקוונת.

5. אתה יכול גם לשקול שמירה על כרטיס אשראי אחד עבור קניות מקוונות בלבד. בדרך זו, אם הנתונים שלך נופל לידיו של מישהו שאתה לא יכול לסמוך, המגבלה תהיה נמוכה מדי לשימוש.

6. כרטיסי אשראי בתשלום הם אופציה כי אנשים רבים משתמשים היום כדי להישאר בטוחים בעת קניות באינטרנט. ישנן אפשרויות רבות לבחירה ואתה יכול לבחור CVS, Walmart או כמה חנויות אחרות. בדרך זו, אם הגנב תופס את פרטי כרטיס האשראי שלך, לא תאבד הרבה כסף, אבל רק את הסכום נטען על הכרטיס שלך.

7. כאשר הגנבים מקבלים את פרטי כרטיס האשראי שלהם בעולם האמיתי, הם יכולים להשתמש בו באינטרנט. כדי להגן על עצמך מפני איום זה, עליך להקדיש תשומת לב מיוחדת לאבטחת מידע האשראי שלך בעולם האמיתי.

8. ודא שאתה לא משתף את הסיסמאות המקוונות שלך עם כל אחד באינטרנט למערכות תשלומים חיצוניים כגון PayPal. אם אתה מקבל הודעת אימייל מהבנק המבקש סיסמאות או מספרי PIN, תוכל להיות בטוח שזה האדם שרוצה לגשת לחשבון שלך, לכן אל תחשוף מידע זה. לבנקים יש כלל קבוע לא לבקש סיסמאות או מספרי זיהוי אישיים מהלקוחות שלהם.

9. זה אידיאלי כדי לשנות את הפרטים של חשבונות בנק מקוונים אחת לשניים או שלושה חודשים. ודא שזה שילוב של אותיות ומספרים וקשה לשבור. באופן אידיאלי, אם זה סיסמה שנוצר באופן אקראי, זה הטוב ביותר, אבל אתה עלול להתקשות לזכור את זה. לאחר בחירת הסיסמה, ודא שאינך משתף אותה עם אף אחד.