אתרי קניות בארץ ובחול

כל מה שצריך לדעת על קניות בחול

ברית אסטרטגית חדשה?

הערך של הענקת 400,000 נציגים עצמאיים של Pre-Paid Legal 4 שבועות בתחילת ההשקה של הרשת החדשה Blastoff צריך להיות ברור לכולם. השאלה הגדולה היא: האם יש יתרון כלשהו ששולם באופן משמעותי מן השותפות החדשה שלהם עם Blastoff?

נתחיל עם סקירה קצרה של Prepaid Legal Services, Inc.

Prepaid Legal Services, Inc הוא פרי מוחו של הרלנד Stonecipher, אשר ייסד את החברה בשנת 1972 לאחר תאונת דרכים הרסנית שהתרחשה בשנת 1969, והשאיר לו דמי משפטי ענק כאשר אדם אחראי לתאונה היה החוצפה להאשים אותו!

בעקבות ביטוח רפואי וביטוח רכב הקלו את השפעתן של הוצאות אלה, אך הסכסוכים המשפטיים שנוצרו בעקבות זאת, שבהם שרד סטונצ'יפר, נותרו לו חסרי כל, וביקשו להקל על האפשרות של עלויות משפטיות עתידיות לעצמו ולאחרים.

ספקית יוצאת דופן של הוצאות משפטיות במדינה עם למעלה מ -1.5 מיליון חברים, Prepaid Legal היא חברה הרשומה בבורסה של ניו יורק והוא יכול להתפאר למכור מעל 400,000 נציגים עצמאיים שמוכרים הוצאות משפטיות שונות תוכניות גניבת זהות התוכנית באמצעות תוכנית שיווק רב ברמת .

מה משך משרד עורכי דין מוצק וחזק, כגון PrePaid Legal, כדי לאחד כוחות עם קניות מקוונות באינטרנט?

בואו נסתכל על רשת Blastoff

Blastoff מגיע ויליאם רודג'רס ושני שותפיו – סקוט ברמן ואדם סמית '. הכוונה של רשת Blastoff היא לשלב קניות מקוונות עם מותגים גדולים כמו iTunes, The Gap, WalMart, Target ועוד רבים כמו 400 חנויות מקוונות אחרות עם cashback או הנחות באינטרנט. הצרכנים מעודדים להירשם בחינם ב Blastoff ולעודד אחרים לעשות את אותו הדבר. רשת זו תשלם לחברים להחליף רכישות אחרות.

הרלנד Stonecipher מ Prepaid משפטי הוא paraphrased כאן באומרו כי הוא רואה את השילוב של תוכנית תגמול עם פוטנציאל שיווק ויראלי של Blastoff בשילוב עם 400,000 נציגי מכירות עצמאית של Prepaid Legal עבור שילוב המציע הזדמנויות משמעותיות עבור כל המעוניינים.

Pre-Paid Legal תהיה חברת שיווק רשתי / MLM בלבד שתהיה חלק מרשת Blastoff ו- Pre-Paid, ותוכנית החברות שלה לשירותים משפטיים תכלול קישור לדף הבית של Blastoff.

כמה חוקי Prepaid עומד להרוויח?

זה הגיוני כי שתי החברות יש פוטנציאל של חשיפה משמעותית בשוק כתוצאה אסטרטגיות שיווקיות אחרות. שילוב של מכירות ישירות עם אסטרטגיית שיווק ויראלי יכול להיות מספיק כדי לקלקל חברות מראש של מעל 2 מיליון חברים! עם זאת, הזמן יראה!

אבל האם זו תערוכה מספיק כדי לעודד 400,000 חברים של מחלקת המכירות Pre-Paid משפטי להמשיך להגדיל את המכירה המשפטית של חברות מעבר לגבול של 1.5 מיליון חברים? נחיה ונראה! בסופו של דבר, זה רק על התערוכה! מי יכול לספק את המוצר שלך למספר הגדול ביותר של הצרכנים במחיר הנמוך ביותר זוכה! Pre-paid יכול להיות מנצח גדול במשחק הזה, אבל רק אם כוח המכירות שלה הוא מספיק מוטיבציה לדחוף מכירות קיימות מתוך המיקום הנוכחי שלה, כלומר 1.5 מיליון חברים! הזמן יראה!

הפתעה כספית לנציגים משפטיים ששולמו מראש?

אני מניח כל תורמים מראש צריך לשאול את עצמם אם הם יוכלו ליצור זרם הכנסות Blastoff ללא מאמץ או התחייבות רבה מהם?

כסף אמיתי ייעשה על ידי נציגי מנוסים של Prepaid Legal אשר ישתמשו באתר Blastoff כדי לעודד תנועה אליו עם הרעיון של לחשוף מישהו חדש על הקישור לחברות PPL, ולאחר מכן לפנות אליהם כדי לרשום אותם כחברים חדשים. כמו תמיד, את המזל הוא עדיין המשך!

Ahhhh, את ההשפעות של שיווק ויראלי … הנושא האהוב עלי!

כי שיווק רשתי הוא כבר סוג של שיווק ויראלי, הוא מוסיף אתרי אינטרנט עם מדיה חברתית כותרות חזק עשוי להגדיל את ההשפעות של שיווק ויראלי? כדי להציע כי Blastoff יהיה הדבר הגדול ביותר אי פעם פגע באינטרנט יהיה כנראה לא להגיע למטרה זו. מה שהוא יכול לעשות הוא ליצור ספקנות אצל אנשים כמוך וכמוני!