אתרי קניות בארץ ובחול

כל מה שצריך לדעת על קניות בחול

מרכז הקניות FHTM נכנס למקום, חיבור ללקוחות באינטרנט עם עסקאות רעב נוחות האינטרנט. FHTM לפצל ועזרה לחסוך כסף לאנשים מעבר שירותי מחסן סטנדרטיים ומוצרים. ממה שהיה פעם שירות כללי, כגון תקשורת ובידור, עכשיו מרכז הקניות FHTM נראה לספק מעגל קניות מלא.

עכשיו אתה לא קורא את זה כי אתה לא יודע מה קורה במרכז הקניות FHTM. כאן שלך כדי להבין איך אתה יכול לעשות קניות משלך Walmart קניות מהאינטרנט. הקשר של המעבר נישה קטנה באינטרנט פשוט דומיננטי. בדיוק כמו Walmart הולך אל הכפר, ופעם זה היה שטח עם מעט תנועה ומכירות, את הנוחות של קונים מוביל קונים עץ.

ראה, פרסום הפורטל הכללי מ Fortune היי טק שיווק יש בעיה ייחודית מאוד. למה שמישהו יבקר בפורטל ביחס לאחרים? איך מישהו יכול למצוא את דף הקניות שלך על ידי נציג הבא בחברה. למה הם פשוט לא מתגעגע אליך לקנות מן המקור? מה החברה מלמדת במונחים של מיקוד תנועה ללקוחות?

אתה מבין, אני יודע מה אתה חושב. אני אפילו לא עובד בחברה ואני יודע מה הם מלמדים. זהו עסק הקשור ליחסים ורק לשתף את החנות שלך בתחום ההשפעה. או, כפי שאנו קוראים לזה בתעשיית השיווק הרשתי, חברים ובני משפחה. זה לא מתאים לי, כי אתה באמת יכול לחיות את עוצמת הקול רק קומץ עבור חברים ובני משפחה? התשובה המהירה היא לא, כי אתה צריך קול.

זה המקום שבו האינטרנט נוצר. אם אתה רוצה להגדיל את המכירות ולשתף את האהבה של FHTM מרכז הקניות שלך, אתה חייב ללמוד להשתמש באינטרנט כראוי. זה כולל ללמוד כיצד ליצור תנועה, כגון פייסבוק ו Craigslist, על מנת למשוך לקוחות קבועים אשר רעבים לרכוש. אלה שיטות חינם יתחילו למכור, אבל המוכר העיקרי יודע שזה רק קצה הקרחון. חנות FTCM ידידותית לסביבה מתפוצצת אם כל החצים מצביעים על החנות שלך. אתה עדיין יודע איך? אם אתה תקוע מלכתחילה היא ספריה, אבל שנינו יודעים כי הספרייה היא לא השיטות המודרניות ביותר של שיווק באינטרנט.