אתרי קניות בארץ ובחול

כל מה שצריך לדעת על קניות בחול

במהלך השנים האחרונות יותר ויותר אמריקאים רוצים לנצל את המכירות ואת מבצעים ביום שישי השחור Cyber ​​יום שני. במחקר עושה, לקוחות רבים לגלות כי הם יכולים לקבל HDTV במחיר נמוך מאוד פשוט על ידי המתנה בסבלנות עבור אלה טלוויזיות מאוד פופולרי ללכת על המכירה. Walmart היא הקמעונאית הגדולה ביותר בעולם, ולעתים קרובות מציעה הנחות גדולות כשמדובר בטלוויזיות ביום שישי השחור וב- Cyber ​​Monday. לפני שאתה עושה כל ההנחות לגבי איזה סוג של טלוויזיות תמצאו נייר פרסום, כדאי להסתכל על המכירות הקודמות שלך ולראות אילו חברות נכללו.

WalMart מקיימת קשרים עם חברות טלוויזיה רבות, אך ההצעות והמכירות המוצעות ביום שני של Cyber ​​הן עקביות למדי. כאשר WalMart קונה טלוויזיות אלה בכמויות גדולות, בדרך כלל זה נעשה חודש קודם לכן, ומחירים נמוכים יותר נקבעים לפני הקיץ. במצב זה, לקוחות רבים יוכלו להעריך אילו סוגים של טלוויזיות יהיה זמין למכירה, פשוט על ידי בדיקת אילו חלקים של מדפים WalMart הם המלא ביותר.

במקומות רבים WalMart וודא כי טלוויזיות נמצאים מאחור, אבל רוב הספקים הגדולים צפויים לראות ערימות רבות של סחורות. במבט לכיוון WalMart, בסט ביי או התקרה היעד במשך השבועות הקרובים, תוכלו למצוא הרבה פריטים חג המולד כי בוודאי יהיה על מכירה במהלך האירועים העיקריים של השנה, אשר לעתים קרובות יתקיים ביום שישי השחור או סייבר יום שני. Cyberny שני יהיה לפשט את המצב קצת, כי הלקוחות לא יצטרכו להתמודד עם קהל, כפי שהוא יהיה ביום שישי לאחר חג ההודיה.

בגלל רעיונות חג המולד מתנה הם מאוד פופולרי בחודשים הקרובים, אנשים רבים יתחילו לחשוב על קניית טלוויזיה עבור אדם בחייהם. החיסכון ברכישת טלוויזיה זה יכול לעזור הרבה כשזה מגיע לשלם את החשבונות במהלך עונת החגים. עם וולמארט מציעה לעתים קרובות הנחות גדולות, זה יכול להיות המקום הזול ביותר למצוא HDTV עם ויזיו, סמסונג או פיליפס בעונת הקניות החג 2010. זה יהיה גם החלטה נבונה לבדוק את המכירות ומבצעים מ היעד, בסט ביי ו HH Gregg.