אתרי קניות בארץ ובחול

כל מה שצריך לדעת על קניות בחול

שינוי שמן נייד מספק נוחות ללקוח, כך אחד היה חושד כי המחיר יכול להיות הרבה יותר גבוה, כי אנשים מוכנים לשלם תוספת עבור נוחות זו. אוקיי, אז, למרות שזה נכון, אני רוצה לקחת את הדיאלוג הזה במגזר התעשייתי לרמה גבוהה יותר להסתכל על הנוחות האמיתית. למה אתה שואל?

ישר, אתה רואה אם ​​אתה הולך על סיכה מהירה, אתה צריך לחכות, אבל היום לכולם יש טלפון חכם, וכנראה לעצור ב Starbucks, ואז ללכת על סיכה מהירה, ואז לשחק בטלפון החכם או בטאבלט עד המכונית שלהם נגמר – אתה האם ללקוח יש אי-נוחות?

אז יש את צוות Walmart, בעלות נמוכה בנפח גבוה. אסטרטגיה שראוי לציין בעסקים האמריקאים ושלטו בה. לאחרונה שוחחתי על כך עם יזם שמתחיל בתעשיית הנפט הסלולרי, והכנת תוכנית עסקית, וכנראה גם קביעת נקודות מחיר, תוך התחשבות בפלחי השוק שלה – מכוניות נוסעים, ציים ושמנים המשתנים לחניונים של חברות.

כשהגענו לנושא של וולמארט, הוא אמר: "דארן וולמארט, שתמיד תוקע את האף ומוריד מחירים". כן, אכן, וכשהם רואים סיכוי, הם נעים בכיוון הזה. עכשיו שקול את זה; Walmart מצא נישה כי כבר בשימוש בלתי חוקי על ידי כמה רשתות סיכה מהירה. הרעיון של שינוי סיכה מהירה בזמן Walmart נכנס לעסק להתחרות היה מוצר באיכות הגבוהה ביותר בקרב לקוחות נשים.

איך Walmart לפתור את הבעיה ולפתור את הבעיה של תסכול הצרכן? תחשוב על זה, היום נשים קניות, הם חוזרים, המכונית מוכנה, אין אי הנוחות וזה לא מוכר מקוממת – Walmart מנצח. אתה מבין, אני בסדר עם יושרה בענף זה. וולמארט הוא שחקן רציני. אני רוצה שהם יחזרו לראייתו של סם שכתב בספרו; הופק באמריקה. לפעמים אני קונה Walmart כי הם לעתים קרובות יש את המחירים הטובים ביותר.

כמובן, יזם הזנת מודל שינוי שמן נייד יכול לראות את הדברים אחרת, הוא אמר בצחוק; "כמה זמן ייקח לפני שימכרו מכוניות ובתים?" ובכן, קשה לנבא, כך שקשה לומר. שום דבר לא בלתי אפשרי, ויין Huizenga עשה הרבה כסף למכור מכוניות – הוא היה בתעשיית האשפה לפני. Circuit City השתמשו במכירת מכוניות במגרשי חנייה גדולים, ולכן זה היה בזבוז שטח. למרות שזה כואב המותג שלהם כמו כמה מאמרים HBR, מצאתי את זה חכם וחדשני באותה עת.

בתעשייה הזאת היו כל כך הרבה ניסיונות לחדש, שום דבר לא מפתיע אותי. הוא חייב להיות מזועזע מפעם לפעם, אחרת אנשים שיכורים ותיקים שיוצאים לפגישות ההתאגדות פשוט נהיים שמנים, טיפשים ומטופשים באמת. אני אומר, לקחת את התעשייה, לנצח! מגזר הנפט מחכה לשינוי מהפכני, אז להביא אותו.