אתרי קניות בארץ ובחול

כל מה שצריך לדעת על קניות בחול

מדריך האמידה

כאשר אנו מקבלים את כל המידע הדרוש לנו מן הרכב, אנו יכולים לקחת את האומדן למשרד ההערכה או לאזור שבו אנו יכולים לעשות ולסכם את ההערכה האוטומטית. מדריך האמידה יציג רשימה של חלקים עם דיאגרמות, מחיר חלק, שער שטוח כדי להחליף חלק (זמן פסק הדין לא יינתן במדריך האמידה, נדון זמן הערכה מאוחר יותר) ושיפוץ שטוח שיעור עבור חלקי הציור במידת הצורך.

חלקים וקיצורים

חשוב מאוד לדעת את המינוח של חלקים וקיצורים של חלקים. אתה חייב גם להבין כי חלקים יכולים להיקרא דברים שונים. לוח תיקון הדלת החיצוני עשוי להיות איך המדריך מתאר את מה שאנחנו יודעים בחלון הראווה, את העור של הדלת. עם זאת, יהיה קשה למצוא את החלקים הנכונים אם אין לך מושג איך הם נקראים. כמה קיצורי דרך שאני מתכוון להחליף הם R & אני, כלומר הסרת והתקנה. זה קורה לאחר הסרת החלק והחזרה על אותו חלק שוב. לדוגמה, לא יכול להיות נזק לדלת, אך ייתכן שיהיה צורך להסיר אותו כדי לקבל גישה לאזור פגום. לכן, אין צורך להסיר את המכסה, הזכוכית, ידית הדלת וכו 'זה יהיה שיעור נמוך יותר מאשר החלפת הדלת. אם תשנה את הדלת, שנקראת R & R, כלומר, הסר והחלף. עכשיו תצטרך להעביר את כל הציוד מהדלת הישנה אל הדלת החדשה, אשר ייקח יותר. פעמים רבות על bumpers מול צוותים אחרים יש O / H, כלומר שיפוץ. בעיקרון, זה נותן לך זמן לגמרי לנתק את הצוות שלך לחבר אותו בחזרה.

P הצד

תסתכל על דפי P שלך ולהכיר את כל קיצורי הדרך. זה משהו שיעזור לך. אתה לא רק רוצה לזכור מה הם מתכוונים, אבל אתה רוצה להבין מה כל קיצור מכיל או לא מכיל משימות.

תחשוב על Walmart בעת כתיבת הערכות

מה זה מכיל ומה לא נכלל בכל פעולה? זה משהו שאתה צריך לשאול את עצמך בכל פעם שאתה מוסיף שורה להערכת שלך. זה המקום שבו אנו עושים את השגיאות ביותר על ידי כתיבת הערכה, אשר גורמת לאובדן דולרים עבור החנות. ישנן פעולות רבות שלא נכללו ברוב האומדנים. פעמים רבות טוען האומדן כי הוא לא שם את זה על הערכות, כי חברת הביטוח לא ישלם על זה. יש קצת אמת מאחורי הסיפור הזה, אבל זה בדרך כלל כי הם לא כתבו את זה נכון בהערכה. אתה צריך לציין כל הליך אם אתה מתכנן לעשות כסף. זה כמו ללכת לוולמארט. היית פעם בוולמארט ואספת כמה דברים בסל שלך, ואז הלכת לבדוק. האם הם נותנים לך סכום שכמעט נותן לך התקף לב? ובכן, בואו לדלג על צעד נוסף, ואם הם מקבלים הצעת חוק ממך עם הסכום הכולל? אתה בטח יהיה להבטיח להם שהם עשו טעות. עם זאת, לאחר קבלת הקבלה, אתה בודק את זה ואתה מבין כי כל המחירים נכונים. זה רק הוסיף יותר ממה שחשבת. אני לא יודע אם זה קרה לך אי פעם, אבל זה קורה לי כל הזמן. הרגולטורים ביטוח הם באותו אופן. אם לא ברור מה אתה משלם, רוצה לטעון שזה לא בסדר ולא רוצה לשלם את הסכום הזה … אני בהחלט רוצה לעשות את זה בחנות! עם זאת, אם כל אחד מהפריטים המפורטים מופיע בנפרד ולא כפוף יחד, הם יראו כי העמלות שלך חוקי. לכן, כדי לקבוע אילו פעולות אינן כלולות, ניתן להוסיף אומדנים לדפי p. פעולה זו תציג את כל הפריטים המצורפים וכל דבר שאינו כלול. אני ממליץ לך לקחת קצת זמן ללמוד עמודים p ולהכיר אותם בעל פה.

דוני סמית '