אתרי קניות בארץ ובחול

כל מה שצריך לדעת על קניות בחול

כרטיס האשראי Walmart היא הצעה לחנות והיא מונפקת על ידי GE כסף והוא לשמש "באופן אישי" ועל ידי הצרכנים עם היסטוריית אשראי הוגן. אמנם זה לא חובה, הציון של אצבע משולשת של 632 ישים אותך במצב טוב יותר כשזה מגיע לאישור כרטיס האשראי של Walmart. מנפיק הכרטיס יכול לצפות כמה פערים, אבל על פי הציון של אצבע משולשת, אם יש לך שיא אשראי נקי האחרונות ללא סימן שלילי על הדוח שלך, אתה יכול לעבור את תהליך האישור עם קושי קטן הצלחה גדולה. עם זאת, ישנם גם נושאים אחרים הקובעים את הבקשה לאישור כרטיס אשראי Walmart.

תקופת התוקף של כרטיס אשראי Walmart הוא קטן יחסית עמיתים שלה. זה יכול לתת לך החלטה מיידית לאשר אם את פרטי הבקשה הושלם, הם מחוץ לשאלה, ואין להם פער אחר. המערכת תציג את סטטוס האישור שלך זמן קצר לאחר שליחת הבקשה שלך באופן מקוון, כך שחלפו הימים שבהם עליך להמתין מספר ימים עבור סטטוס הבקשה שלך. לאחר אישור הבקשה, תוכל לצפות שכרטיס האשראי שלך יגיע תוך שבוע עד שבועיים.

Walmart כרטיס אשראי אינו כרטיס הפרס, אם כי אין תשלום שנתי. אין APY הקדמה עבור כרטיס האשראי Walmart, ולכן תקן אפריל הנמוך ביותר של 12.37% חלה באופן מיידי; עם זאת, APRs עשוי להשתנות בין המועמדים. תקן APRC הנמוך ביותר של 12.37% משתנה ומשתנה בהתאם לשינויים בריבית בארה"ב. תנאי השימוש בתוכנית ליידע אותך כיצד לחשב את שיעור הריבית השנתית הנוכחית.

בגלל כרטיס האשראי Walmart שונה מכל כרטיס אשראי מסורתי, הוא מתקבל רק באזורים יחסית. Walmart כרטיס אשראי הוא חנות או כרטיס קטלוג והוא מכוון לצרכנים או "שימוש אישי". לכן היא מקובלת במקומות כמו וול מארט, SAM & S & CLUB ו Walmart.com. בעזרת כרטיס אשראי Walmart, אתה יכול לחסוך 3 ¢ לכל גלון בכל תחנות דלק וול מארט ו- SAM של מועדון או שאתה יכול לבצע תשלומים בחנויות בכל Wal-Mart או SAM & # 39; S CLUB לרשום. מה עוד, יש הצעות מימון מיוחד עם כרטיס אשראי Walmart, אשר נותן לך הטבות נוספות. כרטיס זה נותן לפחות תקופת חסד של 25 יום; לכן, אתה לא צריך לשלם ריבית בימים אלה כי הם אינם חלים. אתה יכול גם לבחור את תאריך היעד, כך שהכדור תמיד בבית המשפט.

עם כרטיס האשראי Walmart יש לך $ 0 הונאת אחריות, כך שתוכל לשבת ולהירגע מבלי לדאוג יותר מדי. כרטיס האשראי Walmart מבין את האהבה שלך למשפחה ולכן מספק כרטיסים נוספים עבור בני משפחה, כמו גם ללא עלויות נוספות. אם אתה חושב שאתה צריך סיבה אחרת לבקש כרטיס אשראי Walmart, הנה מה קורה בדרך שלך. כרטיס האשראי Walmart לא רק מבין את הצורך אבטחה ופרטיות, אלא גם מכבד אותו; בדרך זו, גישה למידע החשבון היא בטוחה לחלוטין, ללא עיניים חטטניות האקרים פוטנציאליים.