אתרי קניות בארץ ובחול

כל מה שצריך לדעת על קניות בחול

כאשר אתה סוף סוף לעשות את המהלך שלך, אתה צריך לזכור כמה דברים. הדבר החשוב ביותר ברשימה שלך הוא מקבל מספיק תיבות כדי לוודא שיש לך מספיק על כל הדברים שלך. אז, לתפוס כמה שיותר ולדאוג מה לעשות איתם במהלך המהלך.

איזה סוג של תיבות אתה צריך לחפש? גודל ברירת המחדל הוא בינוני (ממוצע 18x18x16), אשר מושלם עבור רוב הדברים שלך. הם יכולים להכיל כל דבר, החל בכלי מטבח ומכלים ועד לציוד מחשבים ואוסף DVD. אה, כמעט שכחתי להזכיר, הם נהדרים לבגדים שלך. פשוט לעשות הכל כדי לשטוף את כל הבגדים לאחר זז. תיבות, לא משנה אם הם חדשים או בשימוש, הם לא המקום הנקי ביותר עבור בגדים.

אתה יכול לקנות קבוצה של חמש עשרה תיבות בינוניות עבור רוב הדברים שלך מרוב חנויות החומרה הגדולות. עבור כ $ 24.95 או 1.60 $ לקופסה, אתה יכול לאסוף אותם בבית המקומי שלך דיפו. והכי חשוב, הם עשויים מחומרים ממוחזרים וזולים בהרבה מקופסאות שאפשר למצוא באול-האו או בחברת ספנות אחרת.

במקרה של קבצים ומסמכים, תיבות פשוטות עם קבצים 8×11 יעילים וזולים מאוד. אתה יכול גם למצוא אותם כמעט בכל מקום; Walmart, יעד, סיכות וכו '

כדי להפוך את הבגדים ואת ארון בגדים אלגנטי לא foldable, יש תיבות מעוצבות במיוחד עבור בגדים. הם בדרך כלל 24x24x18 והם מסופקים עם מסילות תלויים שניתן לחבר לשני צדי הקופסה. באופן מפתיע, אתה יכול למצוא אותם רק $ 6.00 לכל תיבה באינטרנט ובחנויות רבות.

עכשיו אתה צריך קלטת עבור כל תיבות שלך. ואת הקלטת הרגילה, כי זה פשוט לא חזק מספיק. אתה צריך סרט אריזה עמיד כדי להגן על תיבות. ודא שאתה משתמש קלטת צלופן. זה יקטין את הסכום שאתה צריך, כלומר, תוכל להשקיע פחות כסף בטווח הארוך. אז לך, המדריך שלך באמצעות תיבות זז זז כדי להפוך את המהלך חלקה ללא מתח.