אתרי קניות בארץ ובחול

כל מה שצריך לדעת על קניות בחול

האם אתה מחפש דרך להרוויח כסף במהירות? אם יש לך רכב קהילתי גדול, כגון משאית איסוף, אתה יכול להתאושש ולהחזיר את סלי הקניות במזומן.

רוב חנויות בינוניות וגדולות, שונות וחנויות כלבו יש מלאי של סלים על היד. הם כמובן קנה על ידי החנות, כך שלקוחות יכולים להשתמש בהם בעת קניות בחנות שלהם.

עגלות קניות יקרים. העלות הממוצעת עבור הקמעונאי הוא רק בין 75 ל 100 דולר. ביג, כגון אלה שניתן למצוא במחסנים, וחנויות במועדונים יכול להיות עד 200 דולר או יותר.

רוב חנויות יש כמה עשרות מהם; חנויות גדולות כבוש יכול אפילו מאות. רכישת מוצרים מספיק כדי לענות על הביקוש של החנות ואת נפח התנועה דורש הוצאות מזומנים משמעותיות.

לכן על האינטרס של המוכר להגן על ההשקעה. רוב המוכרים עושים כל מאמץ לשמור את העגלות בחנות. עם זאת, הגניבה היא נפוצה מדי. החנות הממוצעת מאבדת כ $ 8,000 $ 10,000 לשנה עבור בעיה זו.

בגלל שהם יקרים כל כך לקנות, בעלי חנויות וקמעונאים רבים משלמים תגמולים במזומן עבור החזרת עגלות שלהם כי נגנבו (או "לווה") ולא חזר. פרסים כספיים בדרך כלל נע בין $ 25 ל $ 50 לטיולון.

הנה איך אתה יכול להתאושש ולהחזיר עגלות אלה במזומן: פנה המוכרים באזור שלך שיש להם עגלות קניות. גלה אם הם משלמים עבור עגלות חזר. רבים עושים, אבל לא ייתן כסף לאף אחד. (בעלי חנויות אינם רוצים שהציבור יתעלל במערכת הפרס על ידי גניבת עגלות עצמם כדי לקבל פרס). בדרך כלל עליך לחתום על חוזה משיכת מזומנים.

יהיה עליך לספק מספר צורות של זיהוי, בדרך כלל רישיון נהיגה ועוד נושא אחד (כגון ביטוח לאומי או כרטיס אשראי). ייתכן שיהיה עליך לחתום על ויתור על ויתור על משהו בלתי צפוי.

אתה יכול לעשות סידורים עם כל או כל הקמעונאים באזור שלך. החוזים יותר יש לך, יותר כסף אתה יכול להרוויח.

אם אתה גר בעיר שלך במשך זמן רב, אתה כנראה ראית אתרים טיפוסיים להפיל גנוב קניות סלים. בקר באזורים אלה באופן קבוע. בנוסף, לשמור על הרגל של שמירה על העיניים שלך פתוח בכל פעם שאתה מחוץ לעיר. אתה כנראה שם לב באופן קבוע נזרק עגלות קניות. אתה יכול להרים אותם ולהחזיר אותם כאשר אתה מוצא אותם, או לאחסן אותם בבית עד שיש לך כמה מהם.