אתרי קניות בארץ ובחול

כל מה שצריך לדעת על קניות בחול

אתה יכול למצוא דברים אקראיים רבים במוסך המכירה. כמה דברים אתה יכול למצוא כלים, בגדים, פריטים למטבח ורהיטים. אתה יכול אפילו למצוא חומרים המכונית כגון כיסוי המכונית ואת המושבים ברכב במוסך המכירה. אם אתה רוצה לחסוך כסף על כיסוי המכונית, אתה בהחלט יכול לבדוק את המכירות המוסך לפני הולך Walmart או חנויות אחרות שמוכרים אותם. הם לא יכולים להיות במצב טוב כמו כיסוי למכונית הסיטונאי נמכר Walmart, אבל זה שווה רק להסתכל על המכירה במוסך. רכב כיסוי סיטונאי יכול להיות יקר אם נרכש מחנות Walmart או חנות דומה.

מכירות המוסך מתפרסמות בתחנות, ספסלים, רמזורים ופרסומות בעיתונים ובמגזינים. ימי ראשון הם ימים רגילים למדי כאשר אנשים יש מכירות. אתה יכול למצוא הצעות נהדר במכירות אלה. אם יש לך יום ראשון חינם, כדאי לבדוק את מכירת המוסך כדי לראות מה יש הצעות. יש אנשים ללכת על מכירת לחשוב על מה שהם צריכים, ואחרים פשוט להסתובב כדי לראות מה יש, למרות שאין להם שום דבר ספציפי לקנות. הלכתי למכירה ומצאתי פריטים נהדר באמת, כי אני אפילו לא חושב על קונה לפני הגעתי לשם!

כלים ניתן למצוא במכירות אלה. אתה יכול למצוא פטישים, מפתחות, אופניים כלי רכב, מסמרים, ברגים וכל מיני כלים וחומרים מסוג זה. אם אתה אחד זה מתקן את זה, זה עשוי להיות שווה לקחת את הזמן להסתכל על המכירה במקום פשוט לעזוב עבור Walmart, שבו אתה יכול בסופו של דבר ההוצאות לפחות עשרים דולר על מוצר מסוים.

אנשים מוכרים גם בגדים אקראיים במכירת מוסך, כגון בגדי תינוקות, בגדי תינוקות, בגדי נשים וגברים, תלבושות ופריטים אחרים. אולי אתה לא מתכוון משהו מיוחד לקנות, אבל אתה תהיה מופתע אם מצאת פריטים אקראיים שעשויים להיות שימושי.

משלוחים למטבח הם גם על מכירה. אתה יכול למצוא מערבלים, סירים חרס, כפפות ידניות, קערות, כוסות, כפות, סכינים, מזלגות וערכות ערב שלם. למרות שהם יד שנייה, הם עדיין יכולים להיות במצב טוב. למה לבזבז מאתיים דולר על בלנדר חדש, בעוד אתה יכול למצוא יד שנייה שעובדת בדיוק כמו רק עשרה דולר! עכשיו זה חוסך הרבה.

ספות, כיסאות, שולחנות ומדפי ספרים, בנוסף לרהיטים אחרים, ניתן למצוא אלה מכירות במחיר נמוך. הם יכולים להיות כבדים, אז ייתכן שיהיה עליך להביא משאית או חבר אשר יעזור לך להזיז את הרהיטים לאן זה צריך ללכת. משלוחי רכב, כגון כיסוי לרכב ומושבים לרכב, ניתן למצוא גם במחירים נמוכים. בעוד אתה יכול להוציא מאה דולר על מושב המכונית בחנות, אתה יכול למצוא מקום שני בסביבות עשרים דולר. אם יש לך זמן, מכירת מוסך יכול לחסוך לך קצת כסף ואתה יכול למצוא דברים די מעניינים.