אתרי קניות בארץ ובחול

כל מה שצריך לדעת על קניות בחול

אתה לא אוהב קניות חג המולד? יש קהל, רעש וקווים. אם יש לך ילדים, אתה יכול לצפות כי רמות הלחץ שלך יתחזק. כאשר אתה קונה Kinect השנה, למה לא למנוע את כאבי ראש קניות חג המולד יכול להביא סך Kinect לקנות באינטרנט? בפרט, ישנם שלושה ספקי אינטרנט אשר ידועים ברמה המקצועית של שירות הלקוחות שלהם במחירים הוגנים.

Walmart – בדיוק בזמן לחג המולד, Walmart מציעה שתי קבוצות שונות של Kinect במיוחד עבור אלה שרוצים לקנות Kinect באינטרנט. עבור $ 249.00, אתה יכול לקנות Kinect, אשר ארוז בשני משחקים. החבילה השנייה כוללת את קונסולת Xbox 360 Kinect, 4 GB ושני משחקים נוספים בשווי כולל של 399.00 דולר. עבור אלה שרוצים לקנות Kinect, כל אפשרות נחשבת עסקה טובה. מספר המניות שיש Walmart יש מחסנים שלה משתנה; החברה מבטיחה, עם זאת, כי הצרכנים לבדוק כל הזמן באתר האינטרנט שלהם עבור עסקאות חדשות ומשלוחים.

אמזון – אמזון ידועה לצרכנים עם אספקה ​​מתמדת של המתנות החמים ביותר בעונת החגים. עבור אלה שרוצים לקנות Kinect עבור עצמם או במתנה השנה, אמזון היא חברה שווה לעשות. נכון לעכשיו, ישנם מעל 300 הצעות מ משווקים שונים למכור Kinect באתר האינטרנט שלה. המחירים שלהם Kinect טווח בין 216.00 ל 279.00 USD. כאשר אתה קונה Kinect באינטרנט באמצעות עגלת אמזון או קנה בלחיצה אחת, הרכישה שלך יהיה מכוסה על ידי ערבות מכוסה על ידי ביטוח מ A עד Z הרכישה ערבות. לקבלת מחירים סבירים ואחריות של משלוח, בחר אמזון היום.

ביצה חדשה – חברה זו מציעה גם גרסה משלו Kinect המצורפת במחיר סביר מאוד. רק עבור $ 299.99 אתה תקבל Xbox 360 4 GB קונסולת, חיישן Kinect, בקר Xbox ו Kinect הרפתקאות המשחק. אחריות לשנה אחת עבור קונסולת עלויות 29.99 דולר. יש גם מגבלת הרכישה של אחד לכל לקוח עד סוף עונת החגים, ואת המשלוח יעלה עוד 4.99 $ עבור הקרקע. Kinect נמכר בנפרד עבור $ 149.99, אבל משלוחים עבור מוצר עצמאי הם די מוגבל. ביצה חדשה יש גם משחקים רבים, מ מאסטרס דאנס הארי פוטר ואוצרות המוות, עבור Kinect.