אתרי קניות בארץ ובחול

כל מה שצריך לדעת על קניות בחול

ללא שדה פיינטבול מסחרי, שחקנים בחוות לעתים קרובות בפני דילמה על איך תדלוק ניתן להשלים. בעוד אקדחי פיינטבול הם מופעל על ידי CO2 נייד או טנקים אוויר דחוס, הם חייבים להיות replenished לעתים קרובות כדי להמשיך את המשחק. תלוי עד כמה קרוב אתה חי, לתחנת הדלק הקרובה של מיכל האוויר, היכולת שלך לשחק לעתים קרובות ככל שתרצה יכול להיות מוגבל מאוד. נתפס על הרגשות הקשורים במשחק, רוב השחקנים לא חושב לבדוק את הזמינות של טנקים עד שהם קונים את הציוד שלהם – רק כדי לשכנע את עצמם כי הם לא יוכלו להשתמש בו כמה שהם רוצים.

למרבה המזל, בזכות מעט תחכום ותהליך מחשבה יצירתי, השאלה איך למלא טנקים באוויר עם אקדחי פיינטבול יכולה להיות פחות מרתיעה. אם אתה מוצא כי אין תחנות דלק עבור CO2 נייד או אוויר דחוס טנקים באזור שלך, אתה תמיד יכול לקנות ציוד מילוי משלך, אבל זה הדרך היקרה ביותר. לפני שתעשה זאת, לבדוק כמה מקורות שאינם פיינטבול של תדלוק פוטנציאליים שעשויים להיות באזור שלך מחכה להתגלות.

לא משנה אם קנית ציוד פיינטבול מהצמח המקומי שלך או מחנות מקוונת, טנקים עם אקדחי פיינטבול ריקים חייב להיות מלא. במקומות הראשונים שבהם טנקים אוויר פיינטבול ניתן למלא את תחנות התדלוק ב / ליד הקהילה שלך. Walmart הציע תוכנית החלפת / חילופי צילינדרים CO2 וזה היה מאוד נוח (כי נראה כי כמעט כולם חיים קצת ליד Walmart), אבל הם הפסיקו להציע את זה לפני כמה שנים.

צמחים ידועים אחרים הממלאים CO2 נייד או אוויר דחוס טנקים עבור אקדחי פיינטבול כוללים דיק של מוצרי ספורט וחנויות ציוד ציד גדול כגון Cabella ו Bass Pro חנות. אם אתה גר ליד שדה פיינטבול מסחרי כי שכר נשק וציוד, לעתים קרובות צמחים אלה יש ציוד שיכול להשלים טנקים אוויר פיינטבול. חברות כמו אלה תשלום דמי נומינלי עבור שירות זה (בדרך כלל פחות מ 5 דולר / טנק) וזה הדרך הקלה והזולה ביותר כדי להשלים CO2 או טנקים אוויר דחוס.

אם אין לך שדה פיינטבול מסחרי בעיר שלך או לחיות קרוב מספיק אחד של ציד גדול או חנויות ספורט, ישנם מספר מקומות אחרים לבדוק. ראשית, חפשו חנות פיינטבול כדי לראות אם הם מציעים שירות תדלוק או לפחות יודע לאן ללכת. למרבה הצער, חנויות אלה הם אפילו יותר קשה למצוא מאשר שדות מסחריים, כי רוב הציוד פיינטבול הוא קנה באינטרנט, אבל זה שווה לבדוק. לפעמים חנויות נשק מקומי יציע מילוי נייד כפי שהם יכולים גם למכור פיינטבול או Airsoft. הם יכולים גם לדעת לאן ללכת אם הם לא מציעים את השירות.

אם מקורות אלה הם סטריליים, ישנם מקומות אחרים שעשויים להיראות, אבל עשוי לדרוש השקעה קטנה של ציוד מילוי שלך. בין אם אתה משתמש CO2 או אוויר דחוס, תצטרך טנק אוסף ערכת מילוי בקבוק. ערכות המילוי של התחנה כוללות קו אוויר, אביזרי צנרת ושסתומים הדרושים להעברת אוויר ממיכל גדול יותר לטנק נייד קטן יותר. עם זאת, יש לזכור כי טנקים CO2 ערכות מילוי נבדלים טנקים אוויר דחוס ערכות מילוי, ובדרך כלל לא ניתן לערבב ו מתאימים.

זכור כי אם אתה מתכוון להקים תחנת מילוי משלך עם האוויר, אתה עדיין צריך למלא טנקים בתפזורת, אבל זה בדרך כלל קל יותר מאשר מציאת מוסיף עבור צילינדרים קטנים, ניידים בשימוש ישירות על הסמן שלך. אם תבחר נפח טנקים וציוד למילוי בקבוקי CO2 ניידים, טנקים הקטן CO2 עם הגודל הקטן ביותר הם מ 20 £. עד 35 ק"ג; טנקים אלה נראים כמו טנקים צלילה ניתן לקנות באינטרנט בחנויות פיינטבול שמוכרים ציוד עבור שדות מסחריים.

מקור טוב נוסף של CO2 טנקים בתפזורת הן חברות שמוכרות חומרי ריתוך. קבוצות אלה הם גם בדרך כלל המקום הראשון למלא טנקים CO2 נפח. מדי פעם, חברות אספקת ריתוך גם מציעים תדלוק CO2 מסיבי, פעמים רבות זה אפילו זול יותר טוב מאשר בעלות בפועל. כבעלים של מיכל אוויר גדול בגודל אתה אחראי על התאמת השימוש שלה ואת העלויות הבאות הקשורים בדיקות שלה במונחים של בטיחות מים מחדש הבלטות. אם הטנק שלך פגום, אתה יכול להיתקע בתוך טנק שאף אחד לא ימלא; עם זאת, ניתן להחליף טנקים עם חדשים עם מעודכן בדיקות בטיחות הידרו.

מילוי בקבוק CO2 נייד מתוך טנק גדול הוא די קל ודורש סט של תחנות דלק בקנה מידה טנק. קשקשים טנק הם קטנים, סולמות אלקטרוניים במשקל של בקבוק CO2 נייד, כך שאתה יכול לראות מתי הוא מלא. אתה יכול לקנות אותם לכל היותר פיינטבול חנויות, אבל הם אינם תואמים פיינטבול ואתה יכול להשתמש בכל קנה מידה דיגיטלי; CO2 טנקים סולמות הם הטובים ביותר, כי אתה יכול להשעות טנק נייד מן הסולם כדי להקל על השימוש. בעת העברת אוויר ממיכל איסוף לצילינדר קטן יותר, יש ללבוש משקפי מגן.

לאחר הגדרת כל החרירים ומתאמי ASA במצב "כבוי", חבר את מערך תחנת הדלק למכל האיסוף ואת גליל המילוי הנייד. פתח את מתאם ASA על טנק CO2 נייד לתלות אותו מן קנה המידה טנקים. ראשית, לציין את המסה של מיכל ריק CO2, ולאחר מכן טרה את האיזון לאפס. פתח את השסתום על טנק CO2 כדי לשמוע איך הגז רץ אל הצילינדר נייד; למלא עד הטנק שוקל את המספר המתאים של אונקיות (המקביל לגודל של אונקיה של המיכל, או 9, 12, 16 או 20 גרם). לקבלת התוצאות הטובות ביותר, למלא רק טנקים ניידים CO2 עד 1 גרם. פחות מהקיבולת המקסימלית; זה משאיר מקום להרחבת גז עקב שינויים בטמפרטורה במהלך אחסון או נסיעות, וכו '

יצירת האוויר שלך דחוס מילוי התחנה היא תצורה דומה CO2, אבל מילוי טנקים אקדח פיינטבול ניידים הוא אפילו קל יותר. כמו עם תחנת דלק CO2 ציוד, תצטרך טנק אוויר בלחץ גבוה ערכת תחנה מילוי. טנקים צלילה לספק מאגרי אוויר דחוסים מעולה עם גדלים בתפזורת והם זמינים באופן נרחב מ 30 רגל מעוקב ל 100 ו 3000 psi. אתה יכול לקנות צלילה טנקים בגודל זה באינטרנט או בכל חנות צלילה עבור פחות מ 300 דולר, בהתאם לגודל שאתה צריך. אתה יכול גם לקנות ענק, בגודל גדול טנקים אוויר דחוס בגודל תעשייתי, אבל הם יכולים לעלות עד 1000 דולר (בדומה לגודל מסחרי של טנקים CO2) הם כנראה הרווחי ביותר להשכרה.

מילוי מיכלי אוויר דחוסים בעלי קיבולת גבוהה מוצע לעיתים קרובות במפעלי ריתוך ומסנני אוויר דחוסים, אך ניתן לעשות זאת עם כל מדחס אוויר מסחרי בגודל מסחרי. יש לזכור כי מדחס אוויר בגודל גדול צורך למלא טנקים בלחץ גבוה אינו 250 מודל המשמש לשטיפת לחץ בבית. גודלו של מדחס אוויר הדרוש כדי למלא את טנקים האוויר הוא בדרך כלל בין 4,000 ו 13,000 דולר; בדרך כלל יקר עבור משתמש פנאי. מדחסים אוויר בגודל מסחרי לפעמים ניתן למצוא חברות בנייה בינוניות וגדולות, כי ייתכן גם רוצה לעזור למלא את טנקים האוויר תמורת תשלום סמלי.

העברת האוויר מן נפח גדול דחוסים טנקים אוויר קטן, ניידים גבוהה בלחץ גבוה טנקים האוויר שמתאימים על אקדח פיינטבול הוא אפילו קל יותר מאשר מילוי CO2. בגלל טנקים אוויר דחוס יש מד לחץ, אתה לא צריך לשקול אותם כדי לקבוע מתי הם מלאים. חברו את הצינורות של ערכת המילוי או את תחנת התדלוק לשני הטנקים, פתחו את השסתומים והתבוננו באינדיקטורי הלחץ. מאז טנקים עם אוויר בלחץ גבוה אינם כפופים לשינויים בלחץ עם הטמפרטורה, אין צורך בהתאמות (כמו במקרה של מילוי טנקים ניידים CO2).

לפני רכישת ציוד פיינטבול יקר, לבדוק את המיקום שלך כדי לראות כמה קל (או קשה) כדי למלא את טנקים אוויר עם אקדח פיינטבול. בהתאם לזמינות, בחר CO2 או אוויר בלחץ גבוה על סמך מה שאתה מוצא. למרות אוויר דחוס הוא בדרך כלל טוב יותר עבור אקדחי פיינטבול, עדיף לבחור את מקור האוויר אתה משתמש, בהתחשב ביכולת למלא טנקים כדי לקבל את המשחק עקבי ביותר. עם הציוד הנכון ומידע זה יכול להיות רווחי מאוד להיות תחנת מילוי משלך אקדח פיינטבול!