אתרי קניות בארץ ובחול

כל מה שצריך לדעת על קניות בחול

האינטרנט חולל מהפכה בחיינו עד כדי כך שרוב האנשים הרשת הגלובלית הפכה להיות יותר מאשר כלי, אבל עזרה הכרחית בחיי היומיום. יותר ויותר אנשים משתמשים באינטרנט משום שהרשתות האלחוטיות מקרבות את האינטרנט: הן זמינות בטלפונים הניידים, במכוניות ובטלוויזיות, בחדרי בית החולים ובספינות דיג הנלחמות בגלי האוקיינוס ​​האטלנטי.

ומהפכה זו הביאה עימה דרך חדשה לקניות. שני אתרי מסחר אלקטרוני גדולים וקטנים ממש הציפו את האינטרנט במאות אלפים. כל מה שאתה יכול לקנות בחנות לבנים וטיח, אתה יכול גם לקנות באינטרנט: מן המזון והלבוש נשק ותחמושת, לא משנה מה אתה מחפש, אתה בוודאי למצוא את החנות המקוונת הנכון עם רק כמה קליקים.

מהפכה זו גרמה צמרמורת קרה בעמוד השדרה של בעלי לבנים ופצצות מרגמה. מה היתה תגובתם? הם פתחו חנויות מקוונות כדי ללכת יד ביד עם החברות המסורתיות שלהם. כיום, כל חנות גבינה "אמא ופופ" יש גם אתר אינטרנט. בסקר שנערך לאחרונה, 68% מבעלי העסקים הקטנים אמרו כי הם חוששים כי יפסיק לפעול בגלל התפרצויות סוערות של מסחר אלקטרוני. אין זה מפתיע כי רבים מהם החליטו להצטרף למהפכה ולהציג נוכחות כלשהי באינטרנט, אם כי רובם אמרו שיש להם סלידה לאינטרנט.

אבל לשחקנים גדולים יש סיבות לפחד? האם נתחיל לראות ולמארטס רפאים, נטושים בכל רחבי הארץ? כנראה לא בעתיד הקרוב, אבל היום יבוא כאשר רוב האנשים יפסיקו לקניות לא מקוון. הנסיעה Walmart הוא בזבוז זמן, גז כוויות ולפעמים מוסיף כמה נקודות נוספות על הדלפק מתח.

ההתקדמות הטכנולוגית הניידת החדשה ואת היכרות עם טלפונים ניידים עם יכולות מקוונות מוגברת יש כמה אנשים להזמין מוצרים מזון שלהם כאשר הם עוזבים את העבודה ולספק אותם הביתה מיד לאחר שובו הביתה. ומכיוון ש"זמן הוא כסף ", נוהג זה מציל חיים עבור אנשים שעושים שתי משרות.

הטכנולוגיה תמשיך להתפתח, והמסחר האלקטרוני ילך בעקבותיה. הכל יהיה קל ופחות זמן רב, והשאיר לנו יותר זמן ליהנות מהדברים החשובים באמת: אלה שאנחנו אוהבים, החברים שלנו ותחביבים (אלא אם כן, כמובן, קניות בחנות הלבנים נמצאת בראש רשימת האינטרסים).