אתרי קניות בארץ ובחול

כל מה שצריך לדעת על קניות בחול

האם אי פעם קנית ב Walmart וחשבתי … אני צריך לקחת את המוצרים שלי למדפים אלה. האם שמתם לב למקום המושלם עבור המוצר החדש שלך ואתה חושב בינגו, זה המקום שבו המוצר שלי ילך. אני חושבת שאקרא להם.

האמת היא כי Walmart מקבל מאות טלפונים בכל יום על ידי שואל את אותה שאלה: "איך להיות מוכר?" עבור אנשים רבים, הצבת המוצרים שלך על מדפים Walmart הוא סיר בסוף הקשת. מחשבות של מיליוני דולרים חגים על ראשיהם. עבור חלק, Walmart הוא סיר של זהב שהם מחפשים. עבור אחרים זה יהיה עוד יום בבית המשפט פשיטת רגל.

הדרך למפקדה של החברה Walmart יכול להיות ארוך, זה יכול גם להיות הדרך הטובה ביותר שיש לך אי פעם נסע. לפני מתקרב כזה מוכר גדול, אתה צריך לעשות את שיעורי הבית שלך. הצעד הראשון להיות משווק Walmart הולך באינטרנט בכתובת http://www.walmartstores.com ושליחת מידע פיננסי מפורט על החברה. ניתן גם להתקשר למשרדי החברה בבנטונוויל, ארקנסו (501) 273-4000. המפעילים יכוונו אתכם למחלקה המתאימה לקבלת המידע הדרוש לכם. אתה צריך גם להיות ברשימה ולזכות ולשלם עבור שני דוחות דן & ברדסטריט. Walmart רוצה לדעת שאתה יכול להתמודד עם ביז.

בנוסף לביצוע פעילויות אלה, עליך להגיש בקשה לקוד מוצר משותף (UPC), לעמוד בדרישות הרלוונטיות של אחריות ופיצוי עובדים, לעבור בדיקות אבטחת איכות ולעמוד בדרישות של תיוג ואריזה. אם אתה לשרוד את זה בסיבוב, אתה יכול פשוט להיות בחניון ענק מלא מכוניות שאול מהמוכרים אחרים … המתחרים שלך. אל תדאג, יהיו הרבה פרצופים מבוהלים שמתאימים לך.

לפני הגשת השאלון הזה, זכור כי בדרך כלל יש לך הזדמנות אחת למכור קונים אלה. הקונים ב Walmart הפכו להיות אפילו יותר תובעני. למעשה, כיום, המוכרים צריכים להוכיח שיש להם מה שהם צריכים כדי להתמודד עם החזרות ב Walmart הרבה לפני המשא ומתן להתחיל. אתה אפילו לא יכול לעבור את הדלת הקדמית ללא הוכחה של מימון הולם.

הצעד השני עבור ספקים פוטנציאליים היא ללכת Super Supermart Super מרכז לקבוע היכן למקם את המוצר. אם אתה מוצא מקום שאתה חושב צריך לעקוף, עדיף להתכונן להצהרה "למה המוצר שלך טוב יותר ואתה יכול למכור אותו זול יותר." להכיר את המתחרים שלך ואת מי הם.

אחד הסודות השמורים ביותר עבור Walmart הוא המקומי שלהם WIZER Program. תוכנית זו היא אחת הדרכים הקלות ביותר להפוך למשווק. המוצרים שלך בדרך כלל צריך להיות ייחודי ויש לי התייחסות מקומית בדרך כלשהי. תוכנית זו היא הדרך הטובה ביותר עבור עסק מקומי קטן להקים חנות Walmart המאפשר לך להפיץ הזמנות קטנות באזור שלך. החל בקצב איטי, אתה יכול להרגיש איך Walmart עובד. מה שעשיתי היה להתקשר לחנות המקומית שלי Walmart ולבקש שיחה עם המנכ"ל. אז קבענו את הזמן כדי שיוכל לעיין במוצר שלי. אחרי הפגישה הזאת הוא נתן לי את המוכר המקומי App. מילאתי ​​את הבקשה ושלחתי אותו בחזרה כדי לשלוח אותו יחד עם הפקודה. מנהלי חנות יכולים להמליץ ​​על כל מוצר חדש, כי הם חושבים יהיה טוב עבור החנות שלהם. זה בדרך כלל דוחף את זה קל יותר מהר יותר מאשר במרכז.