אתרי קניות בארץ ובחול

כל מה שצריך לדעת על קניות בחול

ההמצאה והשימוש הנרחב באינטרנט הפכו את עולם הקניות הפוך. כיום, תוכלו למצוא כמעט כל דבר שאתה יכול לבוא עם באינטרנט, כולל חנויות מקוונות. בעוד כ 80% של משתמשי האינטרנט לבצע רכישות באינטרנט, 20% הנותרים עדיין מפגר מאחור. אם אתה אחד מאותם 20%, זה כנראה כמה מן הסיבות החשובות ביותר מדוע לא הצטרפת השתוללות של קניות באינטרנט. זה גם את חמשת המיתוסים המובילים הקשורים קניות באינטרנט, אשר אנו מתכוונים כעת להפריך את האמת.

1. מיתוס: מידע פרטי מונח על כף המאזניים

גניבת זהות היא גבוהה, כל כך הרבה אנשים להימנע קניות באינטרנט, כי יש סיכון גבוה כי הנתונים שלך נמצא בסיכון. קניות באינטרנט דורש זהירות בעת קניות בחנות נייחים. במקום פיזי לא תשאיר את הארנק שלך בסל תוך גלישה המדפים או מעברים. כאשר קניות באינטרנט, אתה רק צריך לוודא שאתה עושה את זה ברשת מאובטח כי מצפין את המידע הפרטי שלך, כגון מספר כרטיס האשראי שלך, לפני ביצוע ההזמנה. בדרך כלל, לאתרים מאובטחים יש סמל מאובטח בחלק העליון או התחתון של הדף, כדי לציין שהנתונים שלך מאובטחים.

2. מיתוס: זה יקר יותר

קונים רבים מאמינים כי תוספת עלויות המשלוח וטיפול לעשות קניות באינטרנט יקר יותר מאשר קניות בחנות. אם אתה לקוח מנוסה מקוון, אתה יכול לעתים קרובות להפחית את עלויות המשלוח או להימנע משלוח וטיפול בכלל. חנויות מקוונות רבות מספקות משלוח חינם אם ההזמנה שלך מגיע לסכום מסוים או מציעה מחיר משלוח מופחת באופן דרסטי, שבו אתה יכול לשלם כמה דולרים עבור המשלוח במקום המחיר המלא.

3. מיתוס: החזרות הן סיוט

הוראות החזרה מופיעות בדרך כלל בתיבת המשלוח לאחר קבלת ההזמנה. למרות ההנחיות לחזור להשתנות בהתאם המוכר, החזרת הסחורה היא בדרך כלל פשוט כמו הצבת תווית החזר ששולמו מראש באותה תיבה שבה ההזמנה הוצב ושלח אותו בחזרה לחנות המקוונת שבה נרכש. חנויות אחרות דורשות ממך לשלם את ההחזר שלך, אז זה עשוי לדרוש טיול למשרד הדואר, המהווה את הצורך ללכת לחנות שבו יש לך כבר עשה רכישה כדי להחזיר את הפריט.

4. מיתוס: אתה לא יכול למצוא את מה שאתה מחפש

בזכות מיליוני חנויות מקוונות, כולל חנויות מקוונות, אתה יכול ממש למצוא את מה שאתה מחפש, ועוד הרבה יותר באינטרנט. אם אתה יודע את השם הספציפי או מספר הדגם של הפריט שאתה רוצה לקנות, אתה יכול בקלות להזין אותו במנוע החיפוש המועדף עליך למצוא רשימה של אתרי אינטרנט שבהם הפריט למכירה. זה אפילו יותר קל מאשר ללכת לחנות אחת בעיר שיכולה לשאת את הפריט כדי לשכנע אותך כי זה לא מוכר אותו. האינטרנט מספק גישה בלתי מוגבלת כמעט למוצרים והשירותים שאתה מחפש.

5. מיתוס: קל יותר ללכת לחנות

זה יכול להיות עניין של דעה, אבל אתה צריך להתלבש, להיכנס למכונית, לוודא כי המכונית יש מספיק דלק, להילחם התנועה לאתר את מקום החנייה לפני שתוכל לראות אילו פריטים הם למכירה חנות לבנים טיט. קניות באינטרנט דורש רק הפעלת המחשב וחיבור לאינטרנט כדי להתחיל קניות. מה נשמע יותר קל? עכשיו שאתה מגלה את האמת על קניות באינטרנט, יש לך את המידע הדרוש לך כדי להחליט אם קניות באינטרנט הוא בשבילך.

עם כמעט אינסופי הזדמנויות רכישה מקוונות, תוכל להצטרף עד 80% של משתמשי אינטרנט אשר חנות מקוונת או להישאר חלק של 20% הנותרים שעדיין מפגרת מאחור?