אתרי קניות בארץ ובחול

כל מה שצריך לדעת על קניות בחול

אתה יכול לבלות שעות מנוחה על ידי גלישה באינטרנט כדי למצוא עסקאות נהדר על נעלי הנחה. אתה לא יכול מיד לחשוב על קניות מקוונות כאשר אתה קונה נעליים ממותגים, אבל למעשה זה מקום מצוין למצוא כמעט את כל המותגים של נעלי אופנה או הנעלה הנחה. יש לא מעט חנויות שמוכרות נעלי הנחה, כגון Amazon.com ו- eBay. כל האתרים האלה מציעים הנעלה הנחה הנעלה מעצב, כל במחירים תחרותיים.

לפני קניות באינטרנט, לבדוק את נעלי האופנה זמין. בקר באתרי האינטרנט של המאמן, גוצ 'י, Ferragamo ו פראדה, כמו גם את כל שאר בעלי עניין עבור נעליים. אתה יכול לגלות אילו סגנונות של הנעלה זמינים ולעשות הערות של כל סגנונות לתפוס את העין. כמה נעליים עבור מעצבים או הנעלה עשוי להיות מספר פריט שם ​​חכם, אז לזכור לשמור את כל המידע הזה למטה. אתה צריך את זה כדי למצוא נעלי אופנה האהוב עליך בחנויות מקוונות שונות.

אז אתה יכול לגלוש באתרי אינטרנט של חנויות מקוונות, כגון Amazon.com, את ההצעות הטובות ביותר של נעליים אופנתיות. אתרי אינטרנט אחרים זמינים; רק לוודא שיש לך דירוגים טובים ביקורות לפני שאתה מוציא כסף על כל אתר. ודא כי פרטי ההזמנה, במיוחד את פרטי התשלום עבור קניות מקוונות, הוא בצד מאובטח.

אנו מעודדים אותך להשתמש ב- eBay כחלק מתוכנית הקניות המקוונת שלך. יש להם כל כך הרבה גדלים וסגנונות זמין כי אתה יכול לבלות הרבה זמן באתר זה. EBay הוא בעל ערך במיוחד עבור סגנונות שאינם בשימוש באתרי האינטרנט שלהם חנויות קמעונאיות כבר לא לשאת.

בחר את סוג התשלום המקוון המאובטח. PayPal עובד טוב במיוחד ב- eBay, ואת האתרים הבאים גם לקבל PayPal. PayPal ו- Google תשלומים לעבוד טוב, כי אתה לא צריך להזין את פרטי החיוב או כרטיס האשראי שלך בכל פעם שאתה מבצע רכישה. יש גם דרכים אחרות לבצע עסקאות מאובטחות, כולל חיוב וכרטיסי אשראי.

ודא שהאתר או האתר שבחרת לנעליים מקוונות יישלחו אליך במהירות. הם יכולים להישלח באמצעות שירות הדואר של ארה"ב, UPS, DHL או FedEx. בקש מספר החבילה שלך להישלח אליך, כך שתוכל לעקוב אחר החבילה על ידי הובלת המשלח. עיכובים יכול לקרות לפעמים בגלל מזג האוויר, חגים או חגים, כדי להיות מוכנים לעיכובים אלה אפשריים.

קרא על המותגים של נעלי אופנה שמעניינים אותך. כמה נעלי ממותגים עשוי להיות קטן יותר מאחרים, וכמה נעליים זולות עשוי להיות גדול יותר, כך שאתה לא תמיד סדר מה אתה חושב הוא "נורמלי" גודל הנעל. ניתן גם למצוא תרשימים מקוונים כדי להמיר את גודל הנעליים האיחוד האירופי לאלו האמריקאית, כך שאתה יודע מה גודל כדי להזמין.

אתה יכול גם לקנות נעלי מעצבים באינטרנט בסוף כל עונת קניות. אתה יכול לתפוס לגנוב על סנדלים כאשר סוף הקיץ מתקרב, כמו גם עם מגפי השלג בסוף החורף. רוב חנויות מקוונות לבצע המלאי כדי לפנות מקום לכל סגנונות חדשים שלהם, וזו הזדמנות מצוינת לקבל מציאות.