אתרי קניות בארץ ובחול

כל מה שצריך לדעת על קניות בחול

אין זה סוד כי זמנים כלכליים קשים אלה היו קשים כמעט לכולם. אם אתה כמוני, חיפשת דרכים לקצץ בהוצאות ולחסוך כסף. אחת הדרכים שעשיתי את זה היא להתחיל קניות ב Walmart, כי גיליתי שאתה בדרך כלל לא יכול לעשות משהו טוב יותר כשמדובר במחיר של מצרכים או פריטים אחרים בבית שלך. מאז, גיליתי שיש תוכניות זמין המאפשרים לך לקבל כרטיס מתנה Walmart תמורת תשלום קטן, ובדרך כלל את היתרה היא מעל חמש מאות דולר ואפילו אלף דולר. אני רוצה להראות לך כמה צעדים פשוטים, כך שתוכל לקבל כרטיס מתנה משלך.

ראשית, אתה צריך לחפש אלה כרטיסי מתנה באינטרנט. זה פשוט מאוד, פשוט להשתמש במונח המונח Walmart כרטיס מתנה בכל מנוע חיפוש, תוכלו למצוא דפים ולהציע דפים. זה עוזר לך לעקוב בגיליון אלקטרוני, כי אתה יכול להעתיק את כתובת האתר של כל קישור בשורה. כמו כן לשים לב עד כמה ההצעה היא ומה שאתה צריך לעשות כדי להפעיל את התוכנית. בדרך כלל, כל שנדרש הוא לספק כתובת דוא"ל, ואולי גם מיקוד. שתי התוכניות הפופולריות ביותר כרגע הם 500 דולר מתנה כרטיס כרטיס מתנה בשווי אלף דולר.

לאחר מכן, לאחר שליחת כתובת הדואר האלקטרוני של החברה המציעה כרטיסי מתנה, הם יגיבו עם הצעדים הדרושים כדי להשלים את ההצעה. בדרך כלל, זה דורש רישום עם חברות ניסיון והצעות המוצעות על ידי חברות אחרות במסגרת המבצע. במבחנים אלה, אתה יכול לפעמים למצוא הצעות נהדר ואתה יכול לשמור אותם. מצא את הדרישות עבור כל כרטיס מתנה ואת מספר ניסיונות עליך להירשם. עקוב אחר כל המידע בגיליון אלקטרוני. זה יהיה קל למצוא עשר חברות כאלה בתוך פחות משעה. בחר את החברה המציעה את רוב דולרים מכרטיסי מתנה לרישום.

לאחר קביעת הערך הטוב ביותר, אתה רוצה להתחיל את התוכנית. זה דורש רישום בכל הצעה ניסיון. החלק החשוב ביותר של זה הוא שאתה צריך לעקוב אחרי הכל בזהירות. זה בדרך כלל כרוך בעלות קטנה, ואת העלות היא בדרך כלל בסביבות 5 עד 10 דולר. יש כמה ניסויים ללא תשלום, אבל הם מעטים מאוד. החלק החשוב ביותר של הגיליון האלקטרוני הוא לגלות כיצד לבטל את תקופת החסד לפני שאתה משלם תשלום חודשי. חלק מהמחקרים נמשכים רק כמה ימים ואחרונים בערך שלושים ימים, אבל ממש בהתחלה הם מוצאים את המידע הזה.

לבסוף, לאחר השלמת כל ההצעות, אתה צריך להעפיל ולקבל כרטיס מתנה Walmart. לאחר האישור, עליך לבטל את כל ההצעות לניסיון באופן מיידי. יש לאפשר את זה באמצעות דואר אלקטרוני, ואחרים רוצים לתת להם שיחת טלפון. במהלך השיחה, להתכונן להקשיב המכירות הסופי המגרש, כי הם מנסים למנוע ממך לבטל. מצאתי כי עדיף להקשיב היטב כדי לסיים ואז לסרב. הם מבינים ויעבד את הבקשה שלך ללא בעיות נוספות. ודא ששמרת הודעות אימייל לאישור שניתן להעניק לך יחד עם הביטול, כפי שיידרש מאוחר יותר. תמיד לבדוק אם אלה חברות תשלום כל תשלום חודשי על ידי בדיקת כרטיס האשראי שלך הצהרה.