אתרי קניות בארץ ובחול

כל מה שצריך לדעת על קניות בחול

Walmart מאתר החנות: נוחות בהישג יד

Walmart היא תאגיד בינלאומי אמריקאי שהיה בעבר המותג וול מארט. בתור אחד הנחה גדולה חנויות ומחסנים באמריקה, Walmart הוא ביקר על ידי הצרכנים באמריקה וברחבי העולם. על פי פורבס גלובל 2000, וולמארט הייתה גם החברה הגדולה בעולם, שהניבה הכנסות בשנת 2000. נוסדה בשנת 1962 על ידי סם וולטון, וולמארט יש כברת דרך ארוכה היום. היא השיגה הצלחה רבה וכיום יש לה 8,500 חנויות ב -15 מדינות שונות, עם 55 שמות שונים.

כולנו יודעים את תג תג Walmart "לחסוך כסף, לחיות טוב יותר" ורבים מאיתנו אוהבים קניות ב Walmart בגלל מחירים סבירים. עם זאת, ייתכן שלא נדע את המיקומים השונים של חנויות Walmart. יהיו בהחלט פעמים במהלך הנסיעות שלנו כאשר אנו זקוקים בדחיפות למוצר הביתה. מה נעשה אז? איך אתה מוצא את החנות הקרובה ביותר Walmart במצבים כאלה?

כדי לחפש חנות, אתה יכול להתקשר 1-800-WAL-MART (1-800-925-6278). זוהי שיטה פשוטה עבור מאתר החנויות של Walmart שבו ניתן להשתמש כדי למצוא את החנות הקרובה ביותר של Walmart. בנוסף, תוכל לאתר בקלות את החנות באמצעות הפונקציות באתר Walmart בכתובת Walmart.com. כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על הכרטיסייה "חיפוש בחנות" ואתה תנותב לדף החיפוש. תתבקש להזין את המפתח בעיר, המחוז ואת המיקוד של החנות שאתה מחפש בשדות המתאימים.

לאיתור החנות של Walmart יש מסנן מיוחד המאפשר לך לבחור את השירותים הדרושים בחנות Walmart שלך. זה רעיון גאוני. השירותים שאתה יכול לבחור כוללים בית מרקחת, מרכז ראייה, מרפאות רפואיות, הצמיגים ושירות סיכה, מרכז גינון, מרכז צילום, מקדונלדס & ועוד. בדף החיפוש Walmart, יש לך גם את החופש לחפש חנויות Walmart במרחק שתציין, ואתה יכול לבחור את סוג החנות שאתה מחפש, יהיה זה supermenter Walmart או בשוק באזור.

לדוגמה, אם אתה מוכן לנסוע 2 ק"מ ברגל ל Wal-Mart שמוכרת ארוחת בוקר, אתה יכול לסמן "מקדונלדס" ולאחר מכן להזין "2 ק"מ". מנוע החיפוש ימצא חנויות נופל לתוך הקטגוריה הזו ואת רשימת אותם בשבילך. תכונה זו מאתר Walmart נוח מאוד כי זה מאפשר לך לקבוע את השירותים המדויקים שאתה צריך בחנות שאתה מחפש. כאשר אתה סוף סוף לצאת לטיול לחנות, אתה יכול להיות בטוח כי תמצאו את מה שאתה מחפש.