אתרי קניות בארץ ובחול

כל מה שצריך לדעת על קניות בחול

ובכן, ברגע הרעיון של קניות באינטרנט מופיע בראש שלנו, אנחנו יכולים לראות ולמצוא אתרים רבים המאפשרים קניות באינטרנט. אתה יכול לקבל את המוצרים שאתה רוצה ובמחירים סבירים מאוד כאשר אתה חנות מקוונת. ישנם מספר עצום של חנויות מקוונות שבו אתה יכול לקנות מגוון רחב של מוצרים עבור גברים, נשים וגם ילדים.

המוצרים שאתה צריך עבור הילדים שלך

המוצרים שייתכן שתצטרך עבור ילדיך תלויים בילדך עבור ילד אחר. אחרי הכל, כל הילדים אינם זהים, הדבר החשוב ביותר לזכור בעת רכישת מוצרי תינוקות היא כי הדרישות שלהם עשוי להשתנות גם. הנה רשימה של מוצרים ייתכן שתצטרך עבור הילד שלך.

1. בגדי ילדים

2. חיתולים

3. שמיכות

4. צעצועים ומשחקים

5. צגי וידאו

6. הנעלה

7. ספרים

8. האכלה מוצרים

9. אימון לילה

הנה כמה פריטים שהם מאוד חשוב לילדים שלך. עכשיו בואו נסתכל על רשימה של 10 אתרים שאתה יכול לבחור אם אתה רוצה לקנות מוצרים עבור הילדים שלך. הם כדלקמן:

1. הצעקה הראשונה:

אם כבר מדברים על ראשית בוכה, זה צריך להיות אמר מההתחלה כי הוא אחד החנויות הגדולות המאפשר לך לקנות מוצרים לילדים וילדים צעירים. הקריאה הראשונה יכולה להתפאר שיש מספר עצום של 70,000 מוצרים שהם בעצם הודית ובינלאומית. חלק מהדברים הזמינים לצעקה הראשונה לילדים צעירים כוללים נעליים, בגדים, צעצועים לתינוקות, ספרים, בריאות, תקליטורים, מוצרי האכלה, מתנות, אימהות ועוד.

עכשיו, אם כבר מדברים על המותגים הזמינים הראשון בוכה, אתה יכול להגיד שיש מספר עצום של אפשרויות לבחירה. חלק מהמותגים הם ג'יני ויוני, פונסקולה, פמפרס, סימבה, גמל, סאן בייבי, אנגרי בירד, בייבי האג, פרלין, בן 10, מאטל, פיג'ון, פישר פרייס, בארבי, גלגלים חמים, גרבר, נטאראג ', דיסני וכן הלאה.

2. Babyoye:

Babyoye הוא אתר ידוע לקניות באינטרנט. אתה יכול לקנות מוצרים לילדים קטנים וילדים. אתר זה מציע מגוון רחב של מוצרים כגון נעליים, הלבוש, האכלה וטיפול, ציוד ילדים, משתלות, צעצועים, ספרים ותקליטורים, אמבטיה ובריאות, אמהות נייחות, בית הספר ואביזרים. כל המוצרים האלה הם באיכות מעולה, שייכים המותגים ההודי הטוב ביותר או בינלאומיים כגון Chicco, Sunbaby, דינו שמח, Mothertouch, Hauck, מחיר פישר, Goodbaby, Funskool, Tikes הקטן, חם גלגלים, Simba, דיסני וכן הלאה.

3. משחק בשיעורים:

משחק הכיתה הוא עוד חנות מקוונת מובילה עבור קניות מקוונות, שבו אתה יכול לקנות מוצרים שונים לילדים וילדים צעירים. אתר אינטרנט זה יש מספר עצום של מוצרים השייכים ההודי כמו גם מותגים בינלאומיים. חלק מהדברים הזמינים לצעקה הראשונה לילדים צעירים כוללים נעליים, מוצרי האכלה, ביגוד, אביזרים, צעצועים לתינוקות, בריאות, מתנות, היגיינה אישית, ספרים, בית ומטבח, אמהות וכו '.

כמה מן המותגים הזמינים כאן באתר זה הם: Aquaphor, חיפושית & בקבוק, Wallcandy Arts, WaterWipes, Funkrafts, רצועת הכלים, Moms Magic, Lollipop ליין, חם גלגלים, בן בני, קלווין קליין, Funskool, Angry Birds, Chooze נעליים, צעצועים ירוקים וכן הלאה.

4. MyBabyCart:

אם כבר מדברים על MyBabyCart, יש לומר כבר מההתחלה כי הוא אחד החנויות הגדולות המאפשר לך לקנות מוצרים לילדים וילדים צעירים.

אתר זה הוא חנות מקוונת מובילה לקניית מוצרים לילדים צעירים וילדים. כאן אתה יכול לקבל הצעות של מוצרים כגון אביזרי אופנה, צעצועים הילוכים, בגדים ואביזרים למסיבות, אביזרים אמבטיה, קישוטים מצעים, מתנה מתן משתלה, צרכי בריאות ובטיחות, ספרים ותקליטורים, וכו 'מוצרים אלה הם שייכים המותגים הטובים ביותר, יהיה זה הודי או בינלאומי. המותגים כי ניתן למצוא כאן Morph, תשע אמהות, להיות U שקיות, פישר מחיר, SunBaby, Wanderers קטן, רגליים קטנות, Bum Chum, Chicco, Molto, טיפול זעיר, Chicco, בגדים UVTI, אהבה בייבי ועוד רבים.

5. Redlily:

מ RedLily אתה יכול לעשות את כל הקניות שאתה רוצה לעשות עבור הילדים שלך ואת הילדים הצעירים. חלק מגוון רחב של מוצרים הזמינים כוללים מוצרים המוצעים כוללים משחקים, האכלה וטיפול, גן ילדים, גאדג 'טים אלקטרוניים צעצועים, צעצועים רכים, בלונים ואביזרים, תלבושות וכן הלאה.

6. חנויות:

ובכן, אם כבר מדברים על האתר המפורסם הזה, אתה רק צריך להגיד שזה כנראה אחד האתרים הפופולריים ביותר בקרב כולנו. זה אתר קניות מקוון מבוסס GURGAON אבל נוסדה בעמק הסיליקון, קליפורניה. בחנויות אתה תמיד יכול לקבל את המוצרים הרצויים ואת הכלי הזה במחירים סבירים. כאן אתה יכול לקבל את המוצרים הטובים ביותר עבור הילדים שלך וילדים קטנים, כולל משחקים, האכלה סיעוד, גני ילדים, גאדג 'טים אלקטרוניים צעצועים, צעצועים קטיפה, בלונים ואביזרים, תלבושות וכן הלאה. החלק הטוב ביותר הוא שיש גם כמה הצעות עבור מוצרים שונים.

7. מטורף 8:

Crazy8 הוא חלק חדש של TheGymboree Corporation. מכאן תוכלו תמיד לקנות מוצרים לילדים שלכם, כגון האכלה ומשתלות, היגיינה אישית, צעצועים, ריהוט, אלקטרוניקה, מוצרי חברה, מתנות, חיתולים, נייחים, אימון בסירים וכד '.

8. Snapdeal:

Snapdeal הוא אתר נהדר המאפשר לך לקנות סוגים שונים של מוצרים ומוצרים באינטרנט. הדבר הטוב ביותר הוא כי כאן אתה יכול לקבל גישה למוצרים שאתה יכול לקנות במחיר נמוך מאוד. זהו אתר מצוין עבור רכישת מוצרים עבור תינוקות וילדים. כאן אתה תמיד יכול לקבל אמבטיה וטיפוח העור, אמא ואמהות, מצעים לתינוקות, אביזרים בטיחות התינוק, האכלה סיעוד, חיתולים וכו 'Chicco, Avent, אמא Pokopants, יונה, מי מי, וכו' אלה כמה מן המותגים הידועים כי זמינים כאן בדף זה קניות.

9. אמזון:

ובכן, אמזון היא ללא ספק אתר מצוין עבור רכישת סוגים שונים של מוצרים באינטרנט. וכאשר מדובר ברכישת מוצרים עבור ילד או ילד קטן, אתה יכול בבטחה להסתמך על אמזון. כאן על האתר המפורסם הזה אתה יכול למצוא מצעים, ריהוט לילדים, אימון בסיר, עגלות, עגלות, נושאות תינוק, מטפלת, עיטור טרום בית הספר, האכלה, טיפול בילדים, כמו גם מוצרים לפעילות זה גם באיכות מעולה. כמה מן המותגים מכובד שאתה יכול לבחור כוללים ליברו, Avent, Luvlap, פישר, מחיר, פמפרס, הילד של ג 'ונסון, Himalaya, Nubby וכן הלאה.

10. LittleMe:

LittleMe הוא עוד אתר מעולה, כי אתה תמיד יכול לבחור לקנות מוצרים עבור הילדים והילדים. מוצרים מסוימים הם אביזרי אופנה, צעצועים וכלים, בגדים ואביזרים למסיבות, פריטים עבור סירוק ו רחצה, קישוט ו מצעים, מתנה מתן ו משתלה, בריאות ובטיחות צרכים, וכו '