אתרי קניות בארץ ובחול

כל מה שצריך לדעת על קניות בחול

שלב 1. תוכנית ארוחות

הצעד הראשון הוא לתכנן את הארוחות. אני ממליץ לעשות את זה במשך השבועיים הקרובים לשלם פחות עבור המשלוח. בעת תכנון ארוחות, אתה יכול להשתמש באתרים שהצעתי קודם לכן. קל לחפש באתרים אלו עבור מתכונים ספציפיים שאתה מחפש. זכור לחשוב בריא כאשר אתה מתכנן אותם וודא שאתה ברשימה את החומרים שאתה צריך כאשר אתה יוצר אותם.

שלב 2. בדוק את המניות

השלב הבא הוא לבדוק את המטבח שלך ולעשות מלאי של מה שכבר יש לך במחסן. זה עשוי להיות זמן טוב לנקות את כל הפריטים פג ולהחליף אותם במידת הצורך או כדי להבין שאתה לא משתמש בפריט. זה יעזור לך לחסוך כסף על ידי לא קונה את הדברים שכבר יש לך ואתה תראה את הדברים שאתה עדיין צריך להשלים את הארוחות המתוכננות שלך.

שלב 3. ערוך רשימת קניות

השווה את הפריטים שבבעלותך לאחר ייבוא ​​מלאי החומרים לתוך המתכונים שלך. להיות ספציפי עם אונקיה על הרשימה אם אתה צריך כמה פריטים. כמה מתכונים ידרוש 16 אונקיות של חלב התאדה ואתה רוצה לוודא שאתה מקבל את הסכום הנכון. ברגע שאתה מגיע לאתר, תוכל להכין רשימה, אבל זה הכי קל למצוא נייר עט כאשר אני משתנה ללא הרף.

שלב 4. עבור אל אתר האינטרנט

בדוגמה זו, אני אדון בשימוש ב- Google Express, אבל אתה יכול לבחור משלוחים משלך של מוצרי מזון. אני ממליץ להשתמש מכולת הדלת. אז Google Express יש משלוח חינם להזמנה שלך, אם אתה מגיע המינימום בחנות! באתר זה אין גם חברויות בעלות אתרי אספקה ​​מסוימים. ניתן להוסיף פריטים לרשימה המקוונת ולבדוק אותם אם אתה רוצה במקום רשימה.

שלב 5. התחל קניות

כדי להתחיל, הזן את המיקוד כדי לראות אילו חנויות יש שירות משלוח. מה המוצע תלוי איפה אתה גר. בדף הראשי הם מציגים פריטים על המכירה שניתן לראות תחילה ולהוסיף אותם לסל, ולאחר מכן לחלק אותם לפי קטגוריה. אז עבור הדוגמה שלי בחרתי יעד. אז אתה יכול לקנות לפי פריטים מכירה, לפי קטגוריה או באמצעות סרגל החיפוש. בעת קניות, את התמונה של הפריט, מחיר, ביקורות ודירוג הכוכבים מוצגים. לאחר לחיצה על פריט, באפשרותך לגלול למטה ולמצוא פריטים דומים.

שלב 6

הגיע הזמן ללכת לקופה. הזן את הכתובת ואת מספר הטלפון שלך. לאחר מכן תוכל לבחור את היום שבו תרצה להעביר אותו. לאחר מכן, שיטת התשלום מוזנת, ולאחר מכן את הכתובת לחיוב. לאחר מכן תוכל לבצע הזמנה ולקבל אישור.

שלב 7. חזור על השלבים