אתרי קניות בארץ ובחול

כל מה שצריך לדעת על קניות בחול

זה נראה מוזר כי אנחנו הולכים לחנות ואנחנו רואים את סוף המכירות של הקיץ פריטים, תחפושות ליל כל הקדושים, פרגים מזכרות וקישוטים חג המולד באותו זמן. איכשהו, התחלנו לטשטש את החגים לתוך חגיגת סחורה אחת גדולה.

הרבה דברים השתנו עם השנים. זה לא רק כתום בוטנים בבית יצוק מתנה אחת. עכשיו הנושא נראה "גדול יותר וטוב יותר". אנחנו מופגזים עם הפיתוי לקנות, אשר קשורה המסר הבסיסי כי המשימה שלנו היא לעשות אחרים מאושרים ולתת להם את מה שהם רוצים להשיג את מטרתם.

אני אחד המספרים ההולכים וגדלים עם המסורת. אני עושה קניות באינטרנט. יש הרבה סיבות טובות:

1. TIME – אני לא קניות ואני מקבל עצב עובר סופר חנויות שבו יש כמה פקידים. אם אני קניות באינטרנט, אני יכול לעשות את זה במהירות, בנוחות של הבית או המשרד שלי, מבלי לנסוע, להחנות או לחפש פריטים ספציפיים. אני יכול להשוות מחירים ולקרוא על תכונות ויתרונות בעוד כמה דקות.

2. משלוח – לפעמים העלות של שליחת משהו כמעט תואמת את הערך של הפריט שנשלח. אני לא אוהבת לעמוד בקווים עם חפצים כבדים, ואז לקחת בחשבון את האפשרויות הרבות שיש לי. האם אני רוצה לקבל משלוח של יומיים, חתימה או ביטוח – כל זה עולה יותר? לא, אני אוהב את הרעיון כי הקמעונאי יטפל הכל בשבילי. בדרך זו, אני יכול לטוס או לרכוב חג המולד ואל תדאג כמה אתה יכול לקחת איתך.

3. שרטוט – כאשר אתה חנות מקוונת, אתה יכול לשלוח אותם ללא אריזה או לשלם עבור חבילה נוספת. מושלם!

4. החלפה – אם המתנה לא עובדת, זה לא מתאים או כפולים, הנמען יכול במהירות ובקלות להתמודד עם זה ישירות.

העיתונות מדווחת כי החג הזה יהיה שיא המכירות וכי המכירות יותר מתמיד יקרה דרך האינטרנט. אני יודע שאנשים עשויים להסס לפני הצבת פרטי כרטיס האשראי במחשב כי היו חששות לגבי פריצה לאחרונה. אבל אם תבחר באתרים מכובד, אתה צריך להיות בטוח. יתרה מזאת, חנות מקוונת, ולאחר מכן להתקשר לחברה ולבצע רכישה דרך הטלפון. בדרך זו, מספר כרטיס האשראי שלך לא יהיה נתון להתקפה.

אני יודע שזה רק נובמבר, אבל יום שישי השחור מגיע! (עוד רכישות לא היו לנו לפני כמה שנים). אתה יכול גם להתחיל לקנות עכשיו, אם אתה רוצה! קניות באינטרנט הוא 24 שעות ביממה ושבעה ימים בשבוע.