אתרי קניות בארץ ובחול

כל מה שצריך לדעת על קניות בחול

מחלקה משי קנצ'יפוראם

אם אתה מישהו שלא יכול לחכות כדי לקבל קצת מסורתי Kancheepuram מזחלת, אבל אתה לא באמת יודע הרבה על אופנה אתנית הודית, האפשרות הטובה ביותר עבורך היא ללמוד כמה מידע על סארי משי קנצ'יפוראם. Kanjeevaram sarees לבוא מן העיר מאוד פופולרי של Kanchipuram במדינת טמיל נאדו. העיר נקראת "עיר של אלף מקדשים". זה תושביה של העיר העתיקה כי משי באיכות הגבוהה ביותר הוא בקפידה יד ארוגים כדי ליצור את זה בסגנון סארי יפה להפליא.

חומרי הגלם העיקריים המשמשים לייצור של סאריס אלה הם חוטי משי טהור מפוארים, zari (חוטים של זהב וכסף) וצבעים מסורתיים. סילקי סינקי Kancheepuram משי הם חלק בלתי נפרד של נישואים בדרום הודו. מתאים לנשים בכל הגילאים, סוגים של פונקציות וטקסים, הם מהווים חלק בלתי נפרד של כל טרסה כלה הודית. עוגיות אלה הן כה יקרות, כי הן מועברות לעתים קרובות על פני כמה דורות. ההיסטוריה של משי Kancheepuram יש מקורותיה סביב 400 שנה. המלך Chola המפורסם "Krishnadevaraya" היה מאוד מעודד לסחור במשי במהלך שלטונו.

אף על פי שצורת אמנות נפלאה זו הובסה ארצה במהלך הפלישה הצרפתית למאה השבע-עשרה, היא הסירה לבסוף. Sanche Kancheepuram מאוד מבוקשים ברחבי העולם. ההתרגשות הטהורה שלהם מושכת אנשים מאזורים רחוקים ומרוחקים. Zari משמש אלמנטים דקורטיביים הוא תערובת של חוטי זהב וכסף.

לאחר שהבינו את חשיבות השמירה על האמנות והכיבוש הגדולים והפוטנציאל הרב, נקטו ממשלות המדינה והממשלות באמצעים שונים כדי להגן על צורות אמנות עתיקות אלו. Kancheepuram, עיר בטמילית נאדו עם יותר מ -150 שנים של מסורת אריגה, מלא מלאכה מוסמך אומנים אשר מיומנויות עברו מדור לדור. הסארי האלה מאופיינים בחוטים מוזהבים וזהובים שארוגים על משי באיכות הגבוהה ביותר.

משי Kancheepuram הוא עבה יותר מאשר סוגים אחרים של משי ולכן יקר יותר. כבד משי, כך איכות טובה יותר. טווסים תוכים הם המוטיבים הנפוצים ביותר על בדים קנצ'יפוראם. למרות שקיות kancheepuram קל גם פופולרי כי הם קלים יותר ללבוש זולים, זנים מסורתיים הם עדיין המבוקשים ביותר.

קנה Kanchi Pattu Sarees באינטרנט

אם אתם מחפשים לקנות שקים משי בקאנצ'יפוראם ושאר סרנקי משי באינטרנט, הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא דף האופנה האתני הפופולרי, הידוע מאוסף הכוכבים פאריס סאריס, המכיל הרבה צבעים מרהיבים. sarees עם רקמה אמנותית, Kanchipuram רקמה רקמת משי משי ברוקד רבים עיצובים מדהימים אחרים זמינים במחירים סבירים מאוד הודות הנחות יומי, מציעה, מכירות ומוצרים אחרים.