אתרי קניות בארץ ובחול

כל מה שצריך לדעת על קניות בחול

לאחרונה, קניות באינטרנט תקף את הודו בחיפוש אחר מגוון של מוצרים. תופעה זו התפשטה גם לריהוט, ריהוט ועיצוב פנים. בעבר, אם הלקוחות רצו לקנות רהיט, זה היה מסע מייגע לבקר את החנות פיזית, בדיקת רהיטים, מחפש את הפריט הנכון, משא ומתן מחירים, ולאחר מכן סוף סוף את הקניות הביתה המפורסם שלהם. לעתים קרובות יותר מאשר לא, יש לך בזבז הרבה זמן ומאמץ, שלא לדבר על כמות הכסף שהוצא על הבחירות שלך. זכור – זה לא קל להשוות מוצרים בחנות לחנות ולקבל מחיר הוגן.

למרבה המזל, בזכות הטכנולוגיה והחידושים אשר השתנו עם הופעתה של חנויות רהיטים מקוונות כגון סולם עירוני!

כמובן, סולם עירוני הוא לא המפעל הראשון להסתכן לתוך החלל הזה. עם זאת, אם כי קצת מאוחר יותר, סולם עירוני עדיין היה תופס הודות USP שלה. שקול את הדברים הבאים –

 1. הרושם הראשון שאתה מקבל בעת ביקור באתר סולם עירוני הוא תוכנן היטב, נקי ונעים. האתר הוא די ידידותי למשתמש ואת המוצרים מסווגים בקפידה.

 2. סולם עירוני הוא שחקן נישה ומומחה בתחום הרהיטים.

 3. זה לא גורם לבחירות רבות – לפעמים זה יכול לחנוק אותנו ולהקשות על אפס הבחירה הסופית – אבל באותו זמן זה נותן מספר סביר של אפשרויות כדי לגרום לך להרגיש בנוח בקבלת החלטות.

 4. המוצרים מוערכים באופן סביר ושקוף, עם הצעות החזר תקופתי לאורך כל השנה, במיוחד בחודש דצמבר בסוף השנה. יש גם הנחות עבור חיוב / כרטיסי אשראי והנחות אמזון Pay (10% הנחה, מקסימום R 500) זמין מעת לעת.

 5. הפורטל שומר על טווח רחב למדי, אבל חזק, אשר גם מתאים לדרישות שלך. עד כה, הוא אינו מציע "כל דבר תחת השמש" עבור צרכי הבית, אבל מספיק לומר כי אתה תהיה מרוצה עם מבחר זמין ואתה לא תהיה מאוכזב.

 6. העובדה שהיא שומרת על כיסוי נמוך למדי היא יתרון נוסף משום שהיא שומרת על בקרת איכות גבוהה יותר באמצעות בקרת מוצר. המוצרים שלה מפותחים היטב – וכשאנחנו אומרים שאנחנו אוצרים, אנחנו אומרים מניסיון אישי – הם באמת "אוצרים"!

 7. אם אתה לא מרוצה המוצר, גם החזרים פשוט החזרים זמינים, בכפוף T & C.

 8. הרשומות באתר מפורטות למדי עם תמונות ברורות מצדדים שונים וכוללות גם מדידות מוצרים. אלה כוללים תכונות המוצר, המאפיינים, החומר המשמש, בטיחות ובריאות הוראות, ערבויות, חוזר ואת הבטחת איכות. אם עדיין יש לך שאלות, פשוט להתחבר איתם באמצעות כל שיטה המועדפת של תקשורת או פשוט לשאול שאלה.

 9. האתר מצויד בפונקציה של השוואת מוצרים למוצרים שנבחרו על ידי הלקוח.

 10. סולם עירוני מציעה גם שירותי ייעוץ עבור עיצוב פנים של הבית שלך במחירים סבירים.

 11. עבור אותם לקוחות הזקוקים אפשרויות תשלום שונות, סולם עירוני מציעה COD (מזומן על משלוח), משלוח, אמזון Pay, UPI, בנקאות נטו, כרטיס חיוב וכרטיסי אשראי עד כמה שם. כמו כן, יש מכשירים EMI. ואם אתה צריך זמן או לתכנן הזדמנות בעתיד, אתה יכול לשמור אותו ברשימת המשאלות שלך.

 12. הדבר הטוב ביותר הוא כי סולם עירוני לא רק לתמוך ברכבת תחתית המתקדמת, אבל יש גם נוכחות בערים רמה 2 ו 3. יש חזון ברור של התרחבות נוספת לתוך ערים ועיירות כאלה. זה טוב עבור לקוחות אשר לעתים קרובות רוצים לקנות את מיטב הרהיטים רהיטים, אבל לא יכול להיות התקנים משלוח עבור המיקום שלהם. בנוסף, סולם עירוני מתמקד לא רק על משלוחים, אלא גם על לבנים ומלט משרדים במקומות ספציפיים. וכן, אפשרויות האספקה ​​שלה הן בחינם. הלקוחות מקבלים הודעה על תאריך המסירה ומוצרים בעלי פונקציית מעקב.

 13. ללקוחות המעוניינים במתנות, הפורטל מציע גם כרטיסי מתנה. אם כרטיס המתנה שהזמנת שווה => Rs.10,000 / -, הלקוחות יקבלו גם קופונים נוספים בשווי 2,000 דולר. כרטיסי מתנה אין תאריך תפוגה וניתן לרכוש עבור הערכים החל מ Rs.1000 / – בגרסה אלקטרונית או פיזית. הם יכולים להיות מותאמים לסוגים שונים של אירועים ואירועים.

 14. סולם עירוני יש גם מדיניות הפניה אטרקטיבי שבו לקוחות קיימים יכולים להמליץ ​​על קוד הנחה ספציפית ומגבלה מגבילה של 10 הפניות לחברים שלהם, קרובי משפחה וחברים. כאשר ההזמנה שלהם משתמשת בקוד, הם מקבלים הנחה של 10%, והלקוח שהמליץ ​​עליהם מקבל 2 rs / off עבור כל הפניה. זה מאוד שימושי עבור הדרישות שלנו.

 15. מיזם האינטרנט יש גם נוכחות פיזית במקומות נבחרים דרך "ניסיוני חנויות". אלה חנויות לבנים טיט כי הלקוחות יכולים לבקר באופן אישי ולבחור מוצרים תוך הרגשה איך הם נראים ומתאימים לבתים.

 16. החלק הכי טוב הוא כי צוות המשלוח שלהם הוא מאומן היטב מוסמך. הם מנומסים ומנומסים. הם מספקים את כל המידע (כולל ערבויות, מחזירה והחזרות) כי ייתכן שיהיה עליך על ידי אספקת והתקנה של מוצרים בבית.

 17. צוות אנשי הקשר שלהם מוכשר באותה מידה ויש לו דרכים רבות של תקשורת, כלומר דואר אלקטרוני, צ'אט וטלפונים. הפורטל מוגדר עם חשבונות שונים על מדיה חברתית.

 18. אמנם יש להם כללים ונהלים שהם חייבים לעקוב, אבל הם גמישים אם יש לך שאלות אמיתיות, דרישות או בעיה. זה חסר לעתים קרובות מן הפורטלים באינטרנט. זאת ועוד, שיחות הן לא תרחיש / תבנית והן בדרך כלל מרתקות.

 19. מוצרי סולם עירוני הם קומפקטי והוא יכול בקלות להיות התאספו / מפורקים במידת הצורך. זה שימושי במיוחד עבור לקוחות ניידים ושינוי מיקום מעת לעת.

 20. לקוחות ניידים יכולים להוריד את היישום 'סולם עירוני' הזמין בחנויות Google Play וב- Apple Store.

קנינו כמה מוצרים מסולם עירוני, אבל לא היתה לנו שום סיבה או סיבה להתחרט על זה בכל עת. כמובן, מעת לעת היו כמה אכזבות או בעיות עם מוצרים שיכולים לקרות ברגעים הטובים ביותר. הם טופלו במהירות על ידי צוות אשר הבטיחו כי התלונות נפתרו בחיוב.

אם אתה חושב על רכישת רהיטים, מציע לך להסתכל באתר בזהירות עבור הדרישות שלך.