אתרי קניות בארץ ובחול

כל מה שצריך לדעת על קניות בחול

קניות באינטרנט יש, כמובן, היה מאוד פופולרי נפוץ במדינות המערב במשך כמה עשורים. זה פשוט צבר פופולריות במדינות אלה, וכיום זה כנראה הפך לאחת התעשיות הגדולות בעולם.

עם זאת, בחלקים אחרים של העולם, קניות באינטרנט לא היה מונח פופולרי או פופולרי. למעשה, גם אם כמה חברות קטנות ניסו להציע מוצרים ושירותים דרך אתרי אינטרנט במדינות אחרות, הם כנראה קיבלו תשובה חמה מאוד. זה כנראה בגלל העובדה כי קניות מקוונות נחשב מסוכן מאוד במדינות רבות.

למרבה הפלא, גם עכשיו רוב האנשים בגיל פרישה במדינות רבות באסיה לא רוצה לקנות באינטרנט, פשוט כי הם גם לא צריך את המשאבים הדרושים, כגון מתקני בנקאות באינטרנט, חיוב או כרטיסי אשראי, ואת מיומנויות האינטרנט הנדרש או יכול להיות מסוכן מדי לקנות משהו שהם אפילו לא יכולים לראות ולגעת.

עם זאת, זו גישה שמרנית מאוד של אנשים מבוגרים של גיל הקבוצה לא אפשרה את הפיתוח של תעשיית הקניות באינטרנט בכמה מדינות. למרות קמעונאים מקוונים רבים יכלו להתמודד עם מכשול כאשר כמה עשורים ניסה להקים עסק מקוון גדול, זה לא כל כך קשה למכור לאנשים באמצעות האינטרנט.

נראה כי זה בעיקר בשל העובדה כי כיום חלק משמעותי של האוכלוסייה במדינות אסיה רבות מורכב בני נוער וצעירים. כמובן, הם גם יודעים איך להשתמש באינטרנט, במיוחד לאחר חברות אסיה ביותר החלו להשתמש בטכנולוגיה המודרנית, כמו גם את הגידול המפתיע של מדיה חברתית במדינות אלה.

השחקנים הראשיים

נכון לעכשיו, השחקנים העיקריים בשוק הקמעונאי באסיה הם אמזון, פליפקארט ו Snapdeal. באופן מפתיע, כל שלושתם פועלים בהפסד כבר מההתחלה. עם זאת, הם נחשבים לחברות מוצלחות, במיוחד לאור העובדה כי הנתונים והמידע של הלקוחות שלהם עשויים להיות בשווי מיליוני דולרים.

בנוסף, למרות העובדה כי אלה עדיין הפסדים, המכירות של חברות אלה גדלים באופן עקבי למדי. זה כנראה בגלל המודעות הגוברת של קניות באינטרנט במדינות אסיה, כמו גם את הצעדים השונים שננקטו על ידי חברות אלה כדי לעודד לקוחות להשתמש בהם במקום מוכרים לא מקוון כדי לענות על כל הצרכים קניות.

חלק מהצעדים שהצליחו מאוד כוללים:

  • המציע מחירים נמוכים באופן מפתיע, לפעמים אפילו נמוך יותר מאשר עלויות הייצור (ומכאן הפסדים ענק)

  • מדיניות חליפין גמישה המאפשרת ללקוחות להחליף פשוט את המוצרים שהם קונים מאתרים אלה, אם הם נתקלים בבעיות בתקופה נתונה

  • משלוח חינם – כמובן, יכול להיות גורם מאכזב כאשר קניות באינטרנט, אז אלה ענקי המסחר באינטרנט החליטו להיפטר ממנו במידה רבה

מכשירים ניידים רגישים יותר

רק בגלל טלפונים חכמים יכולים לעשות היום מה מחשב שולחני יכול לעשות, זה לא אומר שהם כל כך מאובטח. למעשה, הם לא, בעיקר משום שהם עשויים לא מותקנת תוכנת אנטי וירוס טובה, מה שמקל על האקרים לאחסן תוכנות זדוניות על המכשיר.

באופן דומה, ביקור בכתובות אתרים לא ידועות מסמארטפון הוא גדול, מכיוון שהן יכולות להוביל לתוכן ולקבצים שעלולים להזיק.

בין אם אתה מטייל עם חברים, לוקח חלק בראיון עבודה או הולך על תאריך הראשון, אתה רוצה להיראות הכי טוב שלך, כך שאתה יכול להרשים כל אדם שאתה פוגש. לשם כך, אתה צריך בגד אופנתי ואביזרים.