אתרי קניות בארץ ובחול

כל מה שצריך לדעת על קניות בחול

כאשר קונים יהלומים, רבים היום עדיין לא נקבע אם עדיף לקנות יהלומים באינטרנט או פיזית בחנות. החלטתי לעשות השוואה זו כדי לקבוע אם קניות באינטרנט הוא הטוב ביותר עבורך או לא. ישנם מספר גורמים המשפיעים, אם זה הבחירה הטובה ביותר, עם כמה חסרונות ויתרונות. במאמר זה אני יסביר איך אני יכול, את היתרונות והחסרונות של שניהם.

הסמכה

רוב קמעונאים מקוונים למכור יהלומים מוסמך, או באמצעות GIA, HRD או IGI. בחנויות פיזיות רבות, רוב היהלומים לא יאושר. זה נורמלי כי תכשיטנים הם כמעט תמיד כיתה מוסמך, אבל הם לא לעורר אמון של כמה צרכנים. בכל המקרים של תכשיטנים אמינים לא צריך להיות ספק לגבי איכות היהלום. הסמכה, לעומת זאת, עולה כסף, ואת היתרון של רכישת יהלומים מאושרים לעומת יהלומים לא מזוהים היא העובדה שאתה יכול למצוא אותם לעתים קרובות יותר במחיר. עם זאת, מומלץ בדרך כלל לקנות יהלומים מוסמך, כי למרות כל תכשיטנים עשויים להיות מסוגלים לספר את בהירות וצבע של יהלום, חלקם לא יוכלו בקלות להבחין קיצוצים רעים בציונים הקרינה.

בחירה

יהיה עליך לבקר בחנויות רבות לפני שתיתקל מבחר גדול, אשר תמצאו בחנות המקוונת הממוצע של מוכר יהלומים מנוסה. תכשיטן ממוצע בדרך כלל רק נושאת כמה יהלומים במיקום הפיזי בהשוואה. להערכתי, בחנות התכשיטים הממוצעת יהיו כ – 12 יהלומים רופפים (בדרך כלל פחות) של גודל ראוי לציון (ההגדרה הקפדנית יחסית של כ 0.50 קרט ראויה לתשומת לב). בחירת פחות ממאות לעומת אלפי שניתן למצוא באינטרנט הוא המקום שבו הבחירה באינטרנט מראה את היתרון הגדול ביותר. בחירה גדולה יותר מאפשרת לקונים פוטנציאליים לקבל זמן הרבה יותר קל למצוא בדיוק את היהלום שהם יכולים לרצות, ואילו אם הלקוח מוכן לקנות בחנות קמעונאית, המצב לעתים קרובות מסתיים כאשר הקונה מחליט להיות יהלום שונה במקצת ממה שהוא רוצה.

עבור כל הספקים באינטרנט, הם משולבים עם קו ישיר מכסחות כי לקנות ישירות מן הכורים. בדרך זו, אין אנשים באמצע מיותר. רוב התכשיטנים תלויים באנשים שקונים מחדר הגזירה וממכרים אותם עוד יותר, כך שאין להם גישה ישירה לרשימות כה גדולות, שרק מעלה את המחירים, אבל יותר מכך בהמשך.

עם זאת, החיסרון של בחירה גדולה זו היא כי קמעונאי מקוון הממוצע צריך כשבועיים כדי לספק, בעת ביקור בחנות אתה יכול לשלם במקום ולהשאיר את הפריט באופן מיידי. עבור אדם שלא רוצה לחכות, זה יכול להיות גורם גדול. לאנשים רבים אין סבלנות להמתין זמן רב כל כך למה שהם קנו, ואני חושב שזה מאוד מובן.

היכולת להציג בתלת-ממד

לאחרונה, נישה חדשה הופיע ברכישת יהלומים באינטרנט. זוהי היכולת להסתכל לתוך היהלום שלך בתלת מימד. עבורי אישית הוא מחליף משחק. אני מאמין שבזכות טכנולוגיה חדשה זו, אנשים יוכלו להסתכל לתוך היהלום אפילו טוב יותר מאשר הם יכולים לשמור אותו בלולאה. רוב היהלומים יש פגמים משמעותיים והוא יכול להיות חלק היופי שלהם. כאשר אתה קונה יהלום באינטרנט ב -3 D, אתה יודע בדיוק מה אתה קונה. זוויות מאקרו מושלם בזווית תחת ברק גדול לאפשר גם את התכלילים המנוסים ביותר למיין יהלומים טוב יותר מאשר בשיטות בשימוש בשנים קודמות.

בעוד הלקוח יכול להיות מאושר לאחר הרכישה, לחשוב שהוא יכול לקבל מחיר מיוחד, הוא יכול להתחרט על זה מאוחר יותר כי הוא לומד להכיר את היהלום עם שנים. כאשר אתה יכול לראות מה אתה חושב על קניית פרטים כאלה, אתה יודע בוודאות מה הרכישה שלך יהיו ואף פעם לא מחויבים להתחרט על זה. גם אנשים מתחילים לקנות אבנים יקרות יקרות יהיה הרבה יותר קל ללמוד מה ההבדלים הפיזיים גלויים בנוחות של הבית שלהם, לא בחנות.

שיעורי התשואה באינטרנט עבור יהלומים שנרכשו ב -3 D הם נמוכים מאוד.

מחירון

למרות התחרות בין קמעונאים בענף תכשיטי היקר ואת בסדר עדינה, התחרות בין המוכרים באינטרנט הוא אפילו גדול יותר. תוכל למצוא מחירים טובים יותר באינטרנט מאשר בחנויות תכשיטים. לא רק את הרווחים הנדרשים על ידי אחד או שניים בגיל העמידה גברים מתווסף העלות הכוללת (שמירת עלויות נוספות שנגרמו על ידי הרוכש), אבל בגלל שהם מזמינים ישירות מן הספקים העיקריים, הם לא שואפים להשיג את הרווח הגדול ביותר עבור המכירה שלהם. כאשר החנות השקיעה ביהלומים לפני שנים, ורק עכשיו הוא מוצא את הקונה, הוא ינסה לעשות את זה שווה לחכות זמן רב, בעוד הקמעונאי המקוון בדרך כלל יש שיעורי קבוע. יתר על כן, קמעונאים יהלומים באינטרנט לא דורשים כל כך הרבה משאבי אנוש כי הפעולה יעילה כי היא מנהלת את מלאי ענק מאוד יעיל. זה שוב מאפשר להם לחסוך בעלויות על ידי מתן מחיר הוגן מאוד עבור יהלום.

עם זאת, אם אתה גמיש עם בחירה, אתה יכול למצוא מחירים מדהימים בחנויות. ייתכן שתיתקל ביהלום שקנה ​​תכשיטן במחיר נמוך מאוד. רוב האנשים לא מזכירים את התקציב, אבל אם נזכיר את התקציב, אנשים שעובדים בחנות ביקרת בהחלט לעשות כמיטב יכולתם לתת את ההצעה הטובה ביותר האפשרית. כדי להשיג זאת, ייתכן שיהיה עליך לבקר בחנויות רבות, אבל הסיכויים הם גדולים.

יהלומים ללא תפר

בעת רכישת יהלומים באינטרנט, אתה קונה מן החברות שנבחרו עם הקמעונאים הגדולים ביותר בעולם בחרה. היהלומים השייכים לחברות אלו מורכבים רק ביהלומים שהם מוציאים את עצמם ומצטלבים. מכיוון שהם גם מפקחים על כל פעולותיהם, אין מקום לסכסוך של יהלומים שימצא את דרכם לחברות אלו. למרות שאתה לא צריך לדאוג על הדעה שלי, כי הסיכויים כי יהלומים סותרים הם נמוכים מאוד כאשר קונים אותם בחנויות, הדרך היחידה לוודא מה אתה קונה הוא לגמרי ללא עימות, היא לקנות מאחד הקמעונאים מחובר ישירות לחברות אלה שום דבר מחוץ לחברות אלו.

– יצחק