אתרי קניות בארץ ובחול

כל מה שצריך לדעת על קניות בחול

מעצב Kurtis הוא היום הצהרה של הבינלאומי Savvy, בהשתתפות כל אחד Tarun Tahiliani ו Ritu Beri מציע הפרויקטים שלהם באינטרנט. מעצב kurtis באינטרנט היא רק מגמה כי יש התייצב. כיום, יש לה שוק עולמי, ובזכות סלבריטאים בינלאומיים, גם מעצבי ספורט קורטס, רק מתחיל להרגיש את הנוכחות בשוק האופנה הבינלאומי. אחד המעצבים העיר: "מותרות חייב להיות נוח, אחרת זה לא יכול להיות מותרות", כך מתארת ​​כהלכה את הנוחות של קורטה מסוגנן.

השוק המקוון גדל בהתמדה, ואף על פי שרק 38% מהודו מנוסים באינטרנט, זהו הקהל החשוב ביותר עבור מעצבים אשר לובשים בגדים באינטרנט כי הם עשירים יותר מבחינה כלכלית. אתני Kurtis באינטרנט ראה גידול במכירות במשך 5 השנים האחרונות, ומגמה זו רק יגדל עם דיגיטציה של החלק הגדול של השוק, המהווה את המודל העסקי של הכלכלות הגלובליות בעתיד.

אין מעצב אחד שלא ניתן להשיג על קרטיס רגיל מן השוק המקוון. זה תלוי במלאי זמין, כי מעילים ממותגים הם בגדים מהירים. עיצובים זמין יהיה באמת מרגש את המומחה, אתה יכול לקבל בגדים פסיכדליים מעצב פראי עבור משהו אלגנטי באמת ואת הבחירה הגדולה זמין מוגבל רק להגדרה.

השווקים של העתיד יהיה בעיקר באינטרנט, ואת תעשיית הבגדים היא התעשייה הראשונה שעוברת לתוך המודל העסקי החדש של הכלכלה שלא במזומן. אמנם זה לא יכול לקרות בחפזון, בהתחשב בעיקר חגורות כפריות ומיומנויות קריאה בהודו, זה נתיב של העתיד.

כיום, מעילים מסורתיים נמכרים על ידי המעצבים ההודים והאינדו מערביים באינטרנט לכל חלקי העולם. הם הפכו להיות הצהרה שכיחה למדי של האופנה המזרחית. מישהו הזכיר שהם ראו כתב של "פוקס ניוז" לבוש במעיל של מעצבים, כך שאתה יכול לדמיין כמה רחוק מעצבי kurtis הגיעו דרך הרשת המקוונת.

אחד המעצבים המפורסמים העיר: "אופנה זה לא מגיע לרחובות לא אופנה", אתה צריך להיות עיוור אם לא ראית קורטה מסוגנן במטרו הינדי ברחובות, זה Kameez או הודית אופנה מודעת חולצה. אם אתה עדיין לא נפגע על ידי מעצב Kurti, אז זה זמן טוב לסרוק את הרשת בטלפון הנייד שלך, כי רוב אתרי האינטרנט של היום הם אופטימיזציה לכל המכשירים ואתה רואה מגוון רחב של קורטיס מעצב זמין באינטרנט, רק להסתכל על ו אתה בהחלט למצוא חתיכת זה מתאים לך. חלומות אינם מתעוררים רק בשמים; גן עדן הוא מצב נפשי, כל כך נוכח בכל המדינות, לחיות את היופי השמימי שלך הודות מעצב קורטה שאתה יכול לקנות באינטרנט היום.