אתרי קניות בארץ ובחול

כל מה שצריך לדעת על קניות בחול

רכישת באינטרנט היום היא דרך ללכת. יש לך אוסף גדול של דברים לקנות. בנוסף, אתה יכול להתמקח. המשלוח הוא מהיר אבטחה גבוהה. אתה יכול אפילו להחזיר מוצרים פגומים. למעשה, קניות הוא הרבה יותר קל היום. עם זאת, מי שלא יודע איך עובד באינטרנט קונה יכול להיות מטרה קלה עבור עברייני אינטרנט לגנוב כסף מאנשים באמצעות הונאות דיוג וטריקים אחרים. להלן כמה טיפים על איך לקנות בבטחה באינטרנט. קראו.

1. השתמש באתרים מוכרים

אם מעולם לא קנית חנות מקוונת לפני, אנו מציעים לך להתחיל עם חנות מקוונת כי הוא מהימן ברחבי העולם. לדוגמה, אתה יכול לקנות ב Amazon. זהו אחד החנויות המקוונות הגדולות בעולם שבו אתה יכול לקנות הכל. שמות טובים אחרים הם דיפו, בסט ביי ו היעד, רק שם כמה. הקפד להזין את כתובת האתר הנכונה.

2. חפש את נעילת ה- SSL

מומלץ להתרחק מאתר אינטרנט שאין בו הצפנת SSL. לדוגמה, אם כתובת האתר מתחילה ב- HTTPS במקום ב- HTTP, תוכל לקנות אותה בבטחה. בנוסף, כתובת האתר של הדף תהיה בעלת נעילה נעולה. דבר נוסף חשוב הוא כי אתה לא צריך לשלוח מידע באמצעות כרטיס אשראי באמצעות דוא"ל.

3. אל תיתן יותר מדי מידע

חנויות מקוונות אמין לעולם לא לבקש יום הולדת או מספר ביטוח לאומי. אם הרמאי מקבל מספר כרטיס אשראי ומספר ביטוח לאומי, להיות מוכן לגרום הפסד גדול. הודות למידע זה יהיה הרבה יותר קל לגנוב את הזהות שלך. אם אפשר, ודא שאתה מספק את המידע לפחות כאשר קונים באינטרנט.

4. בדוק את הדוחות

בדוק דוחות כרטיס אשראי באופן קבוע. ודא כי הדוחות אין כל חיובים הוגנים. אם אתה מבחין במשהו חריג, ודא שאתה קורא את הבנק מיד כדי לפתור את העניין. אם אתה מתכוון לקנות עם כרטיס אשראי, ודא כי הם נכונים דמי.

.5 סרוק את המחשב

ודא שתוכנית אנטי-וירוס מותקנת במחשב שלך. זה חשוב אם אתה רוצה להגן על עצמך מפני תוכנות זדוניות. אנטי וירוס צריך להיות הגרסה האחרונה.

6. השתמש בסיסמאות חזקות

ודא שהסיסמה שלך אינה מילון. זה לא צריך להיות קל לנחש. זה אפילו יותר חשוב כאשר אתה הולך לקנות באינטרנט. אם ניתן, השתמש בשילוב של אותיות ומספרים. סיסמאות צריכות לכלול יותר מ -8 אותיות.

7. הימנע מסופים ציבוריים

זה לא רעיון טוב להשתמש במחשב ציבורי לקנות משהו מחנות מקוונת. אבל אם אתה צריך להשתמש במסוף הציבורי, הקפד לצאת לאחר כל הפעלה. זה חשוב באותה מידה, גם אם אתה גולש באינטרנט לבדוק את כתובת הדואר האלקטרוני שלך.

אז, אם בצע את הטיפים 7, אתה תהיה בטוח על ידי קניית דברים באינטרנט.