אתרי קניות בארץ ובחול

כל מה שצריך לדעת על קניות בחול

אז אתה ממהר! רשימת המטלות שלך היא דרך הגג … ואתה לא יודע באיזה כיוון לפנות.

מוכרים רבים עכשיו יש נוכחות באינטרנט באינטרנט וזה חנות מקוונת. זה, על פי הרוב, יקר, ומוכרים רבים ישמח מאוד לראות את זה כדרך היחידה. קניות באינטרנט בהחלט גדל בקפיצות. בארצות הברית לבדה, רבים רוכלי רחוב גדולים סגרו מאות סניפים, בעיקר הודות לרכישות מקוונות.

זה כאן קניות באינטרנט הופך הצעה אמיתית … הם עושים את זה?

מקצוע

1. לחסוך זמן … קונה באופן הגיוני מהבית שלך (או במשרד) הוא חיסכון עצום של זמן

2. מבצעים מיוחדים … רוב הקמעונאים (במיוחד בחנויות מכולת) מציעים מחירים מיוחדים ללקוחות האינטרנט

3. הגבל את רכישת הדחף. הקסם הישן של קניות מצרכים לאחר ארוחה עדיין לא תקף, אבל רכישות דחף כללי באינטרנט מופחתים

4. המחירים ניתן לבדוק בקלות ובמהירות על ידי מוכרים אחרים באינטרנט. (או להשתמש בתוכנה זמינה כדי לעשות את זה בשבילך)

5. תופעות הקשורות יום שישי השחור Cyber ​​יום שני עכשיו הולכים בכל רחבי העולם יכול להיות רעיון נהדר לקבל פריט ייחודי זה במחירים נמוכים עד כדי גיחוך. בגלל קניות באינטרנט הוא מרכז תשומת הלב, קופונים, מבצעים ומוצרים אחרים צריך להיות זמין בקלות בחנות המקוונת.

עלויות המשלוח יכול להיות גם טוב וגם רע. חשוב לקחת בחשבון את עלות המשלוח בעת רכישת באינטרנט, במיוחד שוב. עלות הדלק היא גם גורם; זה ללא ספק עובד בשני הכיוונים. לפני שאתה קונה משהו, אתה צריך לעשות קניות השוואתי. צלם תמונה בטלפון הנייד, הזן את המחיר והשווה את העלות של מאמר מקוון זהה.

חסרונות

1. מוצרים שנרכשו באינטרנט הם בדרך כלל יקר יותר, זה לא תמיד המקרה, אבל את ההזדמנות לקבל הנחה מקוונת בהחלט לא. בשלב זה ההשוואה יכולה לעשות את ההבדל. זה גם שווה לבדוק את עלויות נסתרות.

2. תאבד את ההזדמנות לבחור פריטים משלך, כגון ירקות ופירות טריים, להרגיש את המרקם ולנסות על המוצר. גדלים עשויים להשתנות בהתאם לחנות (זה ידוע היטב כי גודל סיני הם קטנים מאוד), הצבעים לא יכול להיות בדיוק כמו בתמונה וכמובן אתה לא יכול לנסות את המוצר.

3. ברוב המקרים, ככל שאתה קונה, זול יותר את דמי המסירה יהיה, אבל סביר להניח תצטרך לבקר בסופרמרקט לעתים קרובות למדי לקנות מוצרים טריים, לחם, חלב וכו 'זה, כמובן, מעלה את השאלה של קניית הדחף ואת העלות של הנסיעה.

4. הזמן הוא גם גורם כמה זמן זה לוקח משלוח.

יש כבר אלפי חנויות מקוונות באינטרנט. מגוון רחב של מחירים עבור מה "נראה" להיות אותו פריט בתוספת כמובן "משלוח", אשר גם באותיות קטנות (נראה כי יותר קמעונאי חיובים עבור המשלוח – להדפיס קטן) או "בחינם" מעניין. "משלוח … באמת !!

מאמר זה אינו העבודה הסופית על כל קניות באינטרנט טוב ורע, זה נועד לגרום לך לחשוב. עכשיו אתה כנראה מבולבל, אבל כל זה מגיע ל:

מדי. צמצום עלויות

.ב שמירת זמן

אם אתה אחד מאוד מאושר ואתה יכול להשיג את שניהם, יש לך את זה נעשה. במקרה של בני תמותה רגילים אחרים יהיה עליך לעשות פשרה, אבל בגלל שהתופעות האלה מתגברות, יש לנו בחירה קטנה מאוד, אבל בסופו של דבר אנחנו הולכים עם הזרם.

מזל טוב.