אתרי קניות בארץ ובחול

כל מה שצריך לדעת על קניות בחול

הנוחות שאתה יכול לקבל דרך קניות באינטרנט לא יכול להיות הדגיש מספיק. חנויות מקוונות פתוחות עשרים וארבע שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. אתה יכול לקנות בשעות המוקדמות או אפילו בחצות. אתה יכול אפילו חנות במהלך הפסקת צהריים בלי לעזוב את הבית. ישנן הזדמנויות רבות מציע נהדר כי ניתן למצוא באינטרנט. בלחיצת עכבר אחת, תוכל להזמין את הטיסה הבאה שלך, לאשר את הזמנת המלון, לשלוח פרחים ושוקולדים עבור האדם המיוחד שלך ולהתעדכן במגמות האופנה העדכניות ביותר. כמובן, ישנם כמה הבדלים משמעותיים קניות בקניון (במיוחד במקרה של בגדים כי אתה לא יכול להתאים את השמלה), אבל קניות הוא כמעט אותו הדבר.

עם זאת, יש לזכור כי קניות באינטרנט יכול לחשוף אותך לגניבת זהות. כאשר אתה שולח את המידע האישי שלך דרך האינטרנט, זה עלול להיות intercepted על ידי האקרים ועשויים להשתמש במידע זה עבור רווח כספי משלך. הנה כמה טיפים שיעזרו לך להגדיל את אבטחת הרכישות שלך:

עליך לאשר את זהותו של האדם שאליו אתה מתמודד. אתה תמיד צריך לדעת עם מי אתה מתמודד. כמובן, להכיר את המוכר או הקונה לא בהכרח אומר שאתה צריך לדעת הכל על אותו אדם. כל מה שאתה צריך לדעת הוא מספר הטלפון והכתובת הפיזית (אם אפשר), כך שאם אתה לא מרוצה המוצר או אם אתה לא מקבל את זה בכלל, אתה תמיד יכול ליצור קשר עם המוכר / הקונה. אם אתה גולש בדף המכירה הפומבית, מופיע חלון מוקפץ או הודעה המבקשת ממך להזין את הפרטים האישיים שלך, אל תשיב או תלחץ בשום מקום בתיבה זו. זה יכול להיות תרמית דיוג, ואתה לא רוצה להיות חלק מזה או להיות קורבן של גניבת זהות.

אתה צריך גם לדעת בדיוק מה אתה קונה. לדוגמה, אם אתה קונה חולצת טריקו, קרא את תיאור המוצר כדי לדעת איזה חומר נוצר, אילו מידות, מימדים ושיטות משלוח זמינים. אם אתה רק להוט לקנות מוצרים חדשים, היזהר ממילים כמו 'אהוב', מחודשת או ישנה. כל אלה יכולים לשמש עבור פריטים ששימשו ונמכרו שוב.

לפני שתבדוק, עליך לאמת את העלות הכוללת של הרכישה. ייתכנו חיובים נסתרים, כגון דמי משלוח, שעשויים שלא להיות מכוסים בתיאור המוצר, והאם ישנם מסים או עמלות אחרות שאתה חייב לשלם. מוכרים מסוימים לפרסם מוצרים במחיר נמוך מאוד לדעת שיש הרבה חיובים נסתרים בסוף כי יש לשלם לפני המוצר מוסר. לבסוף, קרא את מדיניות הפרטיות של החנות המקוונת שבה אתה מנהל את העסקה, שבזכותה תלמד כיצד המידע שלך מעובד ומוגן.