אתרי קניות בארץ ובחול

כל מה שצריך לדעת על קניות בחול

חנויות מקוונות, כולל אלה המתארחות ב- Blogger וב- LiveJournals, גדלות כמו פרחים אחרי גשם באביב הודות לזמינות הנרחבת של האינטרנט. חנויות מקוונות זיהו גם כי יש לנו נוכחות מקוונת. בעוד האינטרנט פותח מגוון רחב של אפשרויות וסגנונות לקונים, ישנם גם מצבים שבהם לקוחות מרומה על ידי הונאה.

להלן 10 טיפים שיעזרו לך לקבוע את האמינות של חנויות מקוונות שאתה לא יודע:

# 1. אל תהססו לקנות בחנות המקוונת אם אינך בטוח אם זה בטוח. שימו לב לפעילות המקוונת שלו במשך זמן מה. האם החנות באופן קבוע לעדכן מוצרים חדשים? עבור מוצרי הצריכה המהירים, כגון אופנה של נשים, עדכונים נעשים מדי שבוע, אם לא כל כמה ימים. אם בחנות אין עדכונים במשך חודשים רבים, כנראה שאף אחד לא מנהל את זה.

# 2. הירשם כדי להיות ברשימת התפוצה של החנות. חנות לגיטימית ירצו לאסוף לקוחות פוטנציאליים על רשימת התפוצה שלה. לאחר ההרשמה לרשימת התפוצה של החנות, אתה אמור לקבל עדכונים מהחנות. אם הכל נראה רגוע, אולי יהיו לי כמה סימני שאלה בחנות.

# 3. דרך טובה לבדוק אם החנות היא "לגיטימית" היא לשלוח דוא"ל למחלקת שירות הלקוחות כדי לבדוק את התשובה. האם קיבלת תשובה מהחנות? האם היתה בקשה לתשובה, או שזה לקח, לומר, 2 שבועות כדי להגיע אליך? זמן תגובה של יום עד שלושה ימים (מקסימום) צפוי בדרך כלל.

# 4. עוד דרך טובה להפחית את הסיכון של קניות בגדים באינטרנט היא לקנות בחנויות עם משוב חיובי. המלצות הן דרך לקבוע אם הלקוחות מרוצים בדרך כלל עם הרכישה. בדרך כלל מאחסנים הפניות מקוונות.

# 5. שם החנות ב- Google ובדוק אם החנות נידונה בפורומים ובאתרים / בלוגים. דיונים כאלה יכולים להיות מועילים בקביעת האם יש תלונות ובעיות שיש לחנות.

# 6. בדוק את הביקורות ואת הדירוג של החנות. חנויות מקוונות מסוימות נבדקות על ידי קטלוגים מקוונים של קניות, אשר ככל הנראה יופיעו כאשר אתה מוצא את עצמך בחנות Google (ראה טיפ # 5). בצע את הקישורים של אלה קטלוגים מקוונים שבו החנות ממוקמת כדי לראות אם יש ביקורות.

# 7. תסתכל על הסחורה בחנות. האם יש מספיק פרטים שיעזרו לכם לבחור בחירה מושכלת? חנויות רציניות צריך לספק את המידע הדרוש כדי לסייע ללקוחות שלהם לבחור את הסחורה. לדוגמה, האם חנות האופנה לספק ממדים ספציפיים של הבגדים עשה? האם המאמצים נעשים כך שהקונה יודע מה הוא מקבל?

# 8. קרא את פרטי התשלום. אילו אמצעי תשלום זמינים? האם החנות לקבל PayPal, או אפילו טוב יותר, הם מאומתים על ידי PayPal? מאומת על ידי PayPal פירושו כי PayPal ביצעה את התהליך של אימות האמינות של חשבון PayPal שעבורו אתה משלם. אם אינך בטוח לגבי החנות, הימנע מתשלום בהעברה ישירה. תשלום עם כספים מאובטח, כגון PayPal, מאפשר לך להתנגד דמי אם אתה באמת יש בעיות עם הרכישה שלך.

# 9. האם החנות הולכת מעבר לאתר האינטרנט שלה לאתרים חברתיים כגון Facebook? רשתות חברתיות הן דרך נוספת למשוך לקוחות, ולכן חנויות לגיטימיות ירצו להיות חלק ממנה. עם "חברים" רבים של חנויות מקומיות, קשה חנות מקוונת יש תקן מפוקפק.

# 10. אחרון חביב, לבדוק אם החנות רשום עם הרשויות המקומיות. בסינגפור, למשל, החנויות חייבות להיות רשומות עם הרשות החשבונאית של ממשל תאגידי וחשבונאות (ACRA), וכצרכן אתה יכול לשאול ACRA לפרטים על החנות.

חמושים עם הטיפים האלה, זה לא צריך להיות קשה לבחור חנויות אמין שממנו ניתן לבצע רכישה. להיות ערניים עם מעל וליהנות בטוח חווית קניות באינטרנט!