אתרי קניות בארץ ובחול

כל מה שצריך לדעת על קניות בחול

אתה צריך לקנות מתנות לחגים ואתה צריך לקנות אותם במהירות. אתה יכול או מעז לחנות מסביב למרכז הקניות המקומי שלך, או להירגע בבית ולקנות את כל המתנות שלך באינטרנט. קניות באינטרנט יכול להיות דרך מצוינת לחסוך זמן כאשר אתה מוצא את הזכות מתנות במחיר הטוב ביותר. תוכלו לדלג על מלחמות החניה, למנוע שפעת מקונים אחרים ולהישאר מחוץ להישג ידם של כיסים. אבל בעוד זה עשוי להיות קל ונוח חנות בפיג 'מה, אתה עדיין צריך לנקוט באמצעי זהירות כדי לוודא את האלקטרוניים "שרוכים" בטוחים. הנה כמה טיפים פשוטים עבור קניות מקוונות בטוח:

אבטח את המחשב שלך. ודא שתוכנת האבטחה המעודכנת מותקנת במחשב הביתי והפעל בדיקת מערכת רגילה כדי למנוע התקפות של האקרים.

רק קניות מהבית. אין לקנות באינטרנט בבית קפה מקומי, בשדה התעופה או במקומות ציבוריים אחרים. רשתות פתוחות אלה הן מטרות קלות יותר עבור גנבי זהות אשר לפרוץ למחשב שלך. רק לקנות רשת ביתית מאובטחת.

לחץ בזהירות. החנות האהובה עליך פשוט שלחה לך קופון גדול! אבל רגע! לפני שתלחץ על קישורי האימייל, ודא לאן הם מובילים. הודעות עם הונאות יכולות להיראות כמו אלה האמיתיים מהחנויות האהובות עליך, עם קישורים שמובילים לאתרים לגיטימיים. הצב את מצביע העכבר מעל הקישור ותראה כתובת אינטרנט אחרת – זה יכול להיות אתר מזויף שמטרתו לאסוף מידע על כרטיס האשראי שלך עבור הונאה. הדרך הבטוחה ביותר היא לעבור לדף המוכר המועדף באופן ידני.

להכיר את הקונה שלך. אחד החלקים הטובים ביותר של קניות באינטרנט הוא בקלות להשוות מחירים כדי למצוא הרבה. אתה יכול למצוא מתנה שאתה רוצה במחצית המחיר – אבל לוודא כי הקונה הוא אמין ואמין. אם לא שיתפת פעולה עם salesperson לפני, לחפש ביקורות באינטרנט. השימוש של צוברי כגון Amazon.com ו- Yahoo Shopping היא דרך טובה נוספת כדי להבטיח כי salesperson שלך לא ייקח אותך על נסיעה מזחלת לא הוגן.

חסום את האתר שלך. כאשר אתה מבקר באתר של המפיץ, חפש את "https" בתחילת כתובת האתר. זה "s" – יחד עם מנעול זהב קטן בפינה הימנית התחתונה של הדפדפן – מציין רמה נוספת של אבטחה קניות באינטרנט.

התנתקות. תמיד לצאת בבטחה לאחר שעזב את האתר.

בדוק אם פרטי התשלום שלך מאוחסנים. כמה אתרי חנות מקוונת לשאול אם אתה רוצה לשמור את פרטי התשלום שלך רכישות עתידיות. זה תמיד שימושי לאחסון מידע, במיוחד אם אתה משתמש באתר זה לעתים קרובות. אבל להיזהר פחות ידוע אתרים.

השווה מחירים "אמיתיים". ודא שאתה יודע כמה תשלם עבור המשלוח, ואם יש מסים או עמלות כי יתווספו הרכישה המקוונת שלך. "תוספים" אלו יכולים להוסיף במהירות, לכן זכור לכלול אותם בעת השוואת רכישות. מוכרים רבים מציעים משלוח חינם במהלך עונת החגים, בעוד שאחרים מאפשרים איסוף חינם בחנות קניות באינטרנט – קל דרכים להוסיף חיסכון נוסף לחג המולד קניות.

דע את הכללים לחזור. הכר את מדיניות ההחזרים של המפיץ לפני ביצוע רכישה. אחד החסרונות של קניות באינטרנט הוא חוסר היכולת "לנסות את זה" או לראות את הפריט לפני שאתה קונה, כדי לוודא כי salesperson שלך מציעה דרך פשוטה לחזור / החזר אם זה לא כצפוי.

בחר הלוואה – אין עומס. אם ניתן, השתמש בכרטיס אשראי כדי לשלם עבור רכישות מקוונות. החוק הפדרלי מגביל את החבות שלך ל 50 $ במקרה של הונאה. יתר על כן, חברות כרטיסי אשראי רבות מוותרות על אחריות זו ומציעות תוכניות מתקדמות להגנה מפני הונאות ואיתור כדי להבטיח את האבטחה.

לפקוח עין. אם אתה עושה הרבה קניות באינטרנט, זכור לבדוק את החשבון ואת כרטיס האשראי הצהרות באופן קבוע כדי לבדוק את כל העמלות. אם יש לך שאלות בנוגע לעסקה או שאתה חושד בהונאה, צור קשר עם המוסד הפיננסי שלך באופן מיידי.

שמור את הקבלות שלך! כמו קניות בחנות, אתה רוצה לשמור את כל החשבונות מ קניות מקוונות. באפשרותך להחליט לשמור את אישור הדואר האלקטרוני במחשב או להדפיס אותו ולשלוח אותו יחד עם הוכחות אחרות.

הכי חשוב! אתה יכול לנצל את ההזדמנויות קניות נהדר באינטרנט ועדיין יש שקט נפשי!

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.