אתרי קניות בארץ ובחול

כל מה שצריך לדעת על קניות בחול

אתה חייב להיות על המסלול זהה לכל האחרים. רציתי לומר שאתה אחד מאותם החבר 'ה מעדיפים חנות מקוונת במקום לצוד בכל חנות לבנים באזור? אם אתה רק אמר "כן", אז מאמר זה הוא על הפחדים שלך. מאמר זה דן כמה עובדות וטיפים על קניות מקוונות לבגדים של גברים.

עובדות על קניות באינטרנט

1. קניות מקוונות החל בשנת 1979. מאת מיכאל אולדריץ '.

2. כמה חנויות מקוונות הגדולות הם eBay, Amazon.com ו Alibaba. יש להם כמעט כל מה שאתה רוצה, מבגדים לבית פריטים ועוד.

3. על פי ויקיפדיה – יום יחיד (11 בנובמבר) הוא יום הקניות הגדול ביותר עם מכירות באתרי Alibaba בסכום של 9.3 מיליארד דולר בשנת 2014.

4. המכירות של מוצרי מסחר אלקטרוני של B2C הסתכמו ב -142.5 מיליארד דולר, שהם כ -8% מהמכירות הקמעונאיות של מוצרים בארה"ב. בגדים שנמכרו באינטרנט בשווי של 26 מיליארד דולר היוו כ -13% מהשוק המקומי, ו -35% מהגברים המחפשים בגדים באינטרנט הפכו לאחד מהקטגוריות הפופולרית ביותר של מכירת קרוס.

אלה היו כמה מן העובדות שאולי ידעת או לא. בואו נסתכל על היתרונות של קניות מקוונות בבגדים של גברים.

היתרונות של קניות מקוונות לבגדי גברים

השוואת מחירים: זהו אחד היתרונות הגדולים ביותר לאדם מקבל כאשר קניות באינטרנט. בזכות אתרי אינטרנט רבים / חנויות המציעים בגדי גברים, אתה יכול לבחור מתוך סגנונות פופולריים מאוד; מן המאמר הבסיסי ביותר, אשר לבנים תחתונים, חולצות, מכנסיים, מעילים ועוד.

זמינות של אפשרויות: מניסיוני האישי אני בדרך כלל לא מקבל כזה מגוון עצום בחנויות לבנים טיט מאשר בחנויות מקוונות. אתה תקבל את הצבעים הרצויים, בדים, חתכים, סגנונות ועוד לפי רשימת המשאלות שלך. לדוגמה, אם אנחנו מדברים על תחתונים של גברים – אתה מקבל הכל החל תחתונים של גברים קצרים לגברים של גברים או אפילו ביקיני גברים שמתאים לאישיות שלך.

אפשרויות חיפוש פשוטות: החנויות הטובות ביותר להבטיח כי הלקוחות יכולים למצוא בקלות את מה שהם מחפשים. לכן, הם יוצרים מסננים חיפוש קל כגון גודל, צבע, סגנון, מחיר ועוד כדי לקבל את הטוב ביותר עבור משתמשים.

אפשרויות סקירה: כל מוצר מכיל דף סקירה שעוזר לך להביע דעה על המוצר שרכשת. זה עוזר המותג ואת החנות לספק שירות טוב יותר בפעם הבאה.

אספקה ​​בזמן: אחד ההיבטים הפופולריים ביותר – אספקה ​​בזמן של חנויות למשוך את רוב הגברים במחלקת הפועלים. הם לא צריכים לבזבז זמן בחיפוש בכל חנות והוא יכול בקלות חנות במנוסה או אפילו בסופי שבוע בלי לעזוב. תודה על אפשרויות משלוח מהיר אתה גם להרוויח את הסיכוי כי לא תיראה טוב על כל אירוע / אירוע.

לבסוף, יש כמה אמצעי זהירות כדי להיזהר. הם:

בדוק גודל: זהו ההיבט החשוב ביותר שאנשים רבים שוכחים ואז הם נותרים ללא בחירה. גודל קטן יותר או גדול יותר לא ייתן התאמה מושלמת. לכן, הקפד לבדוק, להשוות ולמדוד את הגודל שלך לפני שאתה קונה את הגודל הלא נכון.

קרא את מדיניות ההחזרים הכספיים: אחרי גודל רע, אם אתה לא יודע בדיוק על מדיניות ההחזר; אתה יכול בסופו של דבר לבזבז כסף. לכן זה תמיד טוב יותר לקרוא את הכללים לחזור לפני ביצוע ההזמנה. הדבר מסייע לכל אורך תהליך אספקת המוצר כדי לקבל סכום חדש או החזר כספי.

תוכן בד: זה לא חשוב כי מה שאתה רואה על המסך הוא מה שיש לך בהישג יד. הרכב בד הנ"ל הוא הרבה פעמים שונה ממה שאתה משלם עבור מה שאתה מקבל. אז תיזהר.

הנה כמה היבטים בסיסיים של קניות מקוונות לבגדים של גברים. לפרוס אותם בעת קניות בכל חנות מקוונת.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.