אתרי קניות בארץ ובחול

כל מה שצריך לדעת על קניות בחול

החבר שלי פשוט קנה בושם המותג מקניות באינטרנט באמצעות קופון. הוא קנה בשמים באינטרנט, ההוצאות רק 300 Rs, אשר במופע של איזה חנות מסוגנן בקניון בהחלט מחיר איפשהו בין 500 ל 700 רופי. תודה על מערכת קניות באינטרנט הקופון, זה כל מגמה חדשה קניות הופיעה בשוק ההודי. לא רק זה, אבל קניות באינטרנט גם נותן לך את הנוחות של הימנעות קניות בחנויות צפוף עם stressful דקות האחרונות של קניות עבור חברים או משפחה במצב שבו אתה שוכח לקנות מתנה עבור אותם לאירוע מיוחד.

נכון לעכשיו, חנויות מקוונות בשוק ההודי אינם מוגבלים לסוג זה או אחר של מוצר ספציפי, אך הם מוכרים מגוון מוצרים הכוללים עיצוב הבית, בגדי מעצבים, גאדג 'טים אלקטרוניים, וכו' למרות בשוק ההודי, כמו בכל מדינה אחרת, אנשים התחילו באינטרנט קניות בזהירות רבה, אבל בסופו של דבר הגברת אמון בחנויות מקוונות. כדי להשיג עוד יותר את האמון של הלקוחות שלהם, אלה חנויות מקוונות מציעים את האפשרות "תשלום על המשלוח" ו "משלוח חינם בהודו". זה יאפשר לך לשלם את זה, אם אתה אוהב את המוצר הזה וגם בהישג יד ללא עלות נוספת. סיבה נוספת לשימוש "מזומנים על המשלוח" תכונה היא כי אנשים בהודו אינם פתוחים לשיתוף פרטי כרטיס האשראי / החיוב שלהם באינטרנט, וחלקם אפילו לא יודעים איך להשתמש בהם לקניות, גם אם הם טכנולוגיים.

למרות שזה עדיין ברמה ההודית, אבל מומחים פיננסיים לחזות עלייה משמעותית מאוד בתחום זה בעתיד. על פי מאמר של טיימס של הודו, ההערכה היא כי עד 2015, נישה קניות באינטרנט יפגע 34.2 מיליארד דולר. כמו כן צפוי כי עד 2015, מספר המשתמשים הניידים בהודו יגיע ל 1200 מיליון. בתרחיש הנוכחי, אנשים מבצעים רכישות באינטרנט לא רק דרך מחשבים, אלא גם משתמשים בטלפונים ניידים, ובעתיד יהיה להם בסיס לקוחות עצום בסיווג זה.

כדי להניע עוד אנשים בנושא זה בהודו, המותגים הגדולים בענף זה החלו מושגים חדשים כגון "דיל של היום" והנחות מדי פעם. אתרי מסחר אלקטרוני רבים, כגון Homeshop 18, Snapdeal, Makemytrip ו- Flipkart, החלו להשתמש בסוג זה של הצעות עבור לקוחותיהם. הודות רעיונות חדשים, האתר הטוב ביותר קניות באינטרנט גדל הפופולריות של בסיס הלקוחות.

השינוי העיקרי בסגנון קניות הוא שינוי אורח החיים של אנשים בהודו ואת הרחבת נישות באינטרנט. היתרונות העיקריים של מגמה זו הם הנחות והנחות על מוצרים שונים. בנוסף, זה באמת עוזר לחסוך זמן ומאמץ, סיור, ואם אתה לא אוהב מקומות צפופים, זה נותן לך את הנוחות הכוללת של עושה את זה מהבית.

לכל דבר יש יתרונות וחסרונות, קניות באינטרנט הוא לא שונה. הצרכנים ההודים מאמינים יותר קניות אמיתי, שבו הם לא רק לראות אלא לגעת, להרגיש ולהשוות מוצרים לפני הקנייה. לאחר מכן, בזכות הידע של התפתחות של מסחר אלקטרוני בתעשייה, יהיו הרבה חנויות וירטואליות מזויפות. אבל הלקוחות חייבים להיות זהירים מאוד בעת רכישת חייב לבדוק את האמינות של חנויות מקוונות לפני רכישת כל מוצר.

עדיין יש שאלות רבות ללא מענה בתחום זה אם אתה מסתכל מנקודת המבט של המשתמש. מסחר אלקטרוני יש כברת דרך ארוכה בהודו, אבל יש עדיין דברים רבים כי הלקוח יכול להציע, תוך התחשבות בעידן החדש של קניות חברתיות.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.